Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19439 από Moschalis

love.bacardi έγραψε: μαλλον καπου υπαρχει τιπογραφικο λαθος θελω να ειμαι και εγω μεσα στα ατομα για την δοκιμη του φιλτρου νερου για την 12αρα ανθιμος απο ορεστιαδα


Oκ. Θα τα κανονίσουμε όλα Δευτέρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19442 από akis kyriakidis
Θα ήθελα να μπώ και εγώ στη λίστα των τυχερών που θα δοκιμάσουν το νέο φίλτρο νερού .
Ευχαριστώ !

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , www.promitheas.org.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19446 από stoikon
Πολλή καλή δουλειά. Μπράβο. Θα ήθελα και εγώ να μπω για δοκιμή αλλά με πρόλαβε ο love.bacardi που έχουμε την ίδια σόμπα. Πάντως το Φίλτρο δείχνει να δουλεύει άψογα. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19469 από γιαννης-δραμα
Εκ πρωτης οψεως φαινεται πολυ καλη κατασκευη με λειτουργικοτητα και ευκολια στην συναρμολογηση.Τωρα καποιες αποριες μου εχουν να κανουν με την δεξαμενη νερου,πρεπει να συνδεθει με δικτιο νερου η απλα γεμιζουμε καθε μερα πχ η και τα δυο?Το φιλτρο που εχει απο πανω λογικα θα πρεπει να το καθαριζουμε ανα καποια διαστηματα?Τα καταλοιπα θα βγαινουν λογικα απο την βανα απο μπροστα?Πρεπει να εχουμε και μπριζα κοντα η υπαρχει καποιος αλλος τροπος συνδεσης?Η εισαγωγη ειναι Φ150 οποτε θα χρειαστουμε και συστολη?Σε ποιο υψος ειναι η εισαγωγη και τι πρεπει να μετρησουμε?Ποια θα ειναι η τιμη του πανω-κατω?Ευχαριστω και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19472 από michalisgr
φαινεται παρα πολυ καλο αν οντως δουλευει ετσι οπως φαινεται στα βιντεο πιστευω πως σε λιγο καιρο ΟΛΟΙ οσοι εχουμε θεμα με τις καμιναδες θα βαλουμε ενα τετοιο στα μπαλκονια μας.. Εγω εχω τις παρακατω ερωτησεις

1. Η Εισαγωγη αερα πρεπει οπωςδηποτε να συνδεθει με το φιλτρο η απλα το κανατε για να φανει το οτι βγαζει καθαρο αερα;;

2. Οι διαστασεις του φιλτρου ποιες ειναι;;

3. Συντηρηση - καθαρισμο;;

4. ΔΗΜΗΟΥΡΓΕΙ σε φασμα χρονου ΠΡΟΒΛΗΜΑ στη σομπα;;;
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19473 από Nasikas
τι να πω εγώ ο φουκαράς ;
Αν μιλήσω θα με πούνε μισθοδοτουμενο πάλι
==========
=======
ΔΙΚΑΙΩΣ όμως αυτη τη φορά :)

Προσδοκώ να βγάλω 2-3 χιλιάρικα απο Ιταλούς φίλους :dry:
====

Μιχάληγκρ: Εξω απο το μαγαζί σου περνάω 2 φορες την βδομάδα. (γλυτωνω τα διοδια της Λεπτκαρς)
Αν με φερει και περάσω απο Βόλο, θα το φορτωσω να το τεσταρουμε μαζί.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ