Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20738 από KERBEROS

michalisgr έγραψε: Γεια χαρα σε όλους.. Χθες εκανα παλι δοκιμες με το φιλτρο.. το πελλετ που εκαψα ειναι της Pellata Kresna Bulgaria. Σε αλλη ενοτητα εχω βαλει και σχετικο συνδεσμο.

Ετσι για να ΜΗ λενε καποιοι εδω μεσα οτι το εχω και κεθεται το φιλτρο... Δειτε το νεο βιντεακι..


νεο τεστ με βιντεο


Είσαι ήρωας...
Καλοκαιριάτικα δοκιμές πέλλετ!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20856 από Tsimp
Mπράβο ρε συ Μιχάλη είσαι ήρωας και το φιλτρακι βλέπω θα σώσει πολύ κόσμο :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21249 από cuprakias
καλημερα σας θα ηθελα και εγω ενα φιλτρακι για τη σομπα μου ........
θα μπορουσαμε κι ολας μεσω του foroum και με τη βοηθεια των διαχειριστων να κανουμε και μια αμαδικη
παραγγελια ....
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by cuprakias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21545 από cuprakias
κυριε Μοσχαλη θα ηθελα να ρωτησω το εξης ....

η εισαγωγη του φιλτρου ειναι 120ΜΜ εσεις εχετε τοποθετηση μια γωνια και μετα υπαρχει μια συστολη που
γινεται 80μμ ...
εγω αν δεν τοποθετησω τη γωνια και βαλω καποια συστολη που να κανει το 120 σε 80 μμ θα εχω καποιο προβλημα ??????

ευχαριστω.....
paliothodoros...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21600 από Moschalis

cuprakias έγραψε: κυριε Μοσχαλη θα ηθελα να ρωτησω το εξης ....

η εισαγωγη του φιλτρου ειναι 120ΜΜ εσεις εχετε τοποθετηση μια γωνια και μετα υπαρχει μια συστολη που
γινεται 80μμ ...
εγω αν δεν τοποθετησω τη γωνια και βαλω καποια συστολη που να κανει το 120 σε 80 μμ θα εχω καποιο προβλημα ??????

ευχαριστω.....
paliothodoros...


Καλημέρα cuprakia,
Η καλύτερη λειτουργία του φίλτρου ήταν με συστολικό ταυ Φ120 με "σαμάρι" Φ80. Είχαμε δοκιμάσει με συστολή Φ80 σε Φ120 αλλά τα καυσαέρια χτυπούσαν με δύναμη στο νερό και δεν είχαμε καλή απόδοση.
Το καλύτερο (μέχρι τώρα)_ ήταν με το συστολικό ταυ. Βεβαια οι δοκιμές έγιναν με τις δικές μας σόμπες και δεν ξέρω πως θα συμπεριφερθεί με άλλες σόμπες ( πιο αδύναμα ή πιο δυνατά μοτέρ).

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21621 από Moschalis
Γεια σας,
Οι γιανης-δραμα, κυριακιδης και love.bacardi ειναι αυτοι οι οιποιοι εντος των ημερων θα παραλαβουν τα φιλτρα τους. Ετοιμαζουμε του love.bacardi . Παρακαλώ όλοι σας, στειλτε email στην εταιρεία με τα στοιχεία διεύθυνσης που θέλετε να αποσταλει το φίλτρο .

Ευχαριστώ

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ