Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22458 από carmen
Καλησπερα σας
Θα ηθελα και εγω ενα φιλτρο για την σομπα μου αν δημιουργηθει group buy!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22517 από cuprakias
εμενα παντος με ενδιαφερει η αγορα του ,με τα αποτελεσματα που εχω δει μεχρι σημερα ....
Αν θελουν οι διαχειριστες του foroum θα μπορουσαν να φτιαξουν μια λιστα ενδιαφεροντος για τα μελη που θελουν να το αγορασουν.... ωστε να ξερει και να παρει μια ιδεα και ο κατασκευαστης..
Επισης μη ξεχνατε οτι μπηκε και ο Σεπτεμβρης που σημαινει οτι ο χειμωνας ερχεται ......
πρεπει να ειμαστε ετοιμοι να τον υποδεχτουμε και να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22555 από michalisgr
καλημερα..εμενα παλι με ενδιαφερει να μαθω τι ακριβως εγινε με τα ΦΙΛΤΡΑ που παραλαβατε...δοκιμες και βιντεο θελω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22560 από γιαννης-δραμα

michalisgr έγραψε: καλημερα..εμενα παλι με ενδιαφερει να μαθω τι ακριβως εγινε με τα ΦΙΛΤΡΑ που παραλαβατε...δοκιμες και βιντεο θελω!

Καλημερα σε ολους,απ το κρεβατι του πονου(λουμπαγκο)!Εγω το φιλτρο δεν το εχω παραλαβει ακομα αλλα πιστευω οτι μεχρι την αλλη εβδομαδα θα το εχω(αν εχει στρωσει η μεση μεχρι τοτε θα το τοποθετησω αμεσως).Παντως μιχαλη με 4-5 ωρες λειτουργειας δεν εχουμε ασφαλη συμπερασματα(ο τοιχος μου μαυρισε μετα απο 2,5-3 μηνες).Θα χρειαστω βοηθεια για να ανεβασω βιντεο στο youtube αργοτερα :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22562 από michalisgr
εγω το εχω δουλεψει συνολικα 34 ωρες...και δεν ειδα το παραμικρο..βεβαια αλλο να δουλευει 34 ωρες και αλλο 4 μηνες..θα φανει μεσα στο χειμωνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22583 από cuprakias
Γιαννη περαστικα .... σιδερενιος
οταν εισαι ετοιμος με τα βιντεακια αν θες μιλαμε στο τηλ. και θα σου πω βημα προς βημα πως γινεται το ανεβασμα του βιντεο

δε το πιστευω να μη δουλεψει το μεταλλικο φιλτρο που ειναι τοποθετημενο πλενεται συνεχως με το νερο και επισης καθε μερα ανακυκλωνει το νερο του κατα 1,5 λιτρο αν θυμαμαι καλα που ελεγε ο κυριο Μοσχαλης ...οποτε λογικα για να μην δουλεψει κατι καλα θα πρεπει κατι απο ολα αυτα να μη συνεργαστει με το ολο συστημα .. που μου φαινετε λιγο δυσκολο.... Αντε και στη χειροτερη που λεμε να του αλλαζουμε ολο νερο προληπτικα καθε μηνα....εγω πιστευω οτι θα δουλεψει..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ