Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22984 από γιαννης-δραμα

michalisgr έγραψε: εγω χθες το εβαλα παλι να δουλεψει με πελλετ GERMANIA..




Ειναι σχεδον οπως τα GOLDEN. Τελεια καυση και πολυ ζεστη.. Την αφησα βεβαια μονο 60 λεπτα και μετα την εσβησα.. Εννοειται πως δεν καπνισε καθολου με το φιλτρο..

Ξανα... ΕΥΓΕ ΓΙΑΝΝΗ μας εσωσες και θα σωσεις ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!!

Μιχαλη ποσο το βρηκες το german pellets?Εδω καποιος το δινει 350/τν η 5,40 το 15κιλο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22985 από michalisgr
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

πλακα μας κανει;;; Εγω το εφερα απο Γερμανια... Μη φανταστεις 30 τσουβαλακια ηταν μεσα σε VITO του θειου μου... Αυτος το αγορασε 2,40€ το τσουβαλακι..
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22987 από gatos20vt

michalisgr έγραψε: εγω χθες το εβαλα παλι να δουλεψει με πελλετ GERMANIA..




Ειναι σχεδον οπως τα GOLDEN. Τελεια καυση και πολυ ζεστη.. Την αφησα βεβαια μονο 60 λεπτα και μετα την εσβησα.. Εννοειται πως δεν καπνισε καθολου με το φιλτρο..

Ξανα... ΕΥΓΕ ΓΙΑΝΝΗ μας εσωσες και θα σωσεις ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!!


To συγκεκριμένο πέλετ σε τι τιμή (ανά τόνο) το βρήκες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22991 από γιαννης-δραμα

michalisgr έγραψε: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πλακα μας κανει;;; Εγω το εφερα απο Γερμανια... Μη φανταστεις 30 τσουβαλακια ηταν μεσα σε VITO του θειου μου... Αυτος το αγορασε 2,40€ το τσουβαλακι..

Ρε Μιχαλη μηπως κανεις λαθος σιγουρα 2.40?Αντε 3.40 το λιγοτερο αλλιως να μαζευτουμε να παραγγειλουμε καμια νταλικα με 160/τν +μεταφορικα+τελωνειο αν εχει!Και μιλαμε για ενα απο τα καλυτερα πελλετ στην Γερμανια με δυνατοτητα παραγωγης 1,4 εκατομυρια τονους τον χρονο!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23000 από michalisgr
ναι ρε σου λεω..ο θειος μου μενει εκει διπλα και παιρνει για παρτη του απο εκει...WIMAR λεγεται η πολη.. εχει γνωστο εκει μεσα και μου εφερε τωρα που ηρθε ελλαδα ετσι για να τα δοκιμασω... θα κερδισω κατι αν πω ψεματα;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23008 από γιαννης-δραμα

michalisgr έγραψε: ναι ρε σου λεω..ο θειος μου μενει εκει διπλα και παιρνει για παρτη του απο εκει...WIMAR λεγεται η πολη.. εχει γνωστο εκει μεσα και μου εφερε τωρα που ηρθε ελλαδα ετσι για να τα δοκιμασω... θα κερδισω κατι αν πω ψεματα;;;

Μου φενεται για του χρονου πρεπει να οργανωθουμε καλυτερα και να φερουμε ποσοτητα(αισθανομαι μ@λ@κ@ς με το 2.40 που βλεπω!
Με το φιλτρο τι γινεται(πιο πολυ με ενδιαφερει στο σβησιμο γιατι τοτε βγαζει πολλα σωματιδια)? εδω παντως σε οποιον το λεω ενθουσιαζεται γιατι πολλοι εχουν προβληματα με γειτονες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ