Συμβουλές για σόμπες Ravelli

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156636 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Re:Re:Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Ναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156656 από antonisraggas
Απαντήθηκε από antonisraggas στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Xerete kai pali. Opos ksana egrapsa exo mia ravelli r70 kai mou evgale 15 triac screw. Ti mporei na einai. Euxaristo ek ton proteron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156658 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Το αλλαρμ αυτο λεει οτι ελενξτε αν τα καλωδια ειναι κουμπωμενα στο κοχλια και στην πλακετα.καθως επεισης το ηλεκτρονικο εξαρτιαμα(triac)που διαχειριζεται τον κοχλια ειναι κατεστραμενο.σου εκανε καποιο μπλοκαρισμα καμια διακοπη ρευματος?ελενξε αυτα και αν δεν ξεκιναει πρεπει να δωσεις ρευμα στο μοτερ κοχλια με δικο σου καλωδιο αν γυριζει το μοτερ κοχλια.αν γυριζει και δεν συμβαινει κατι απο τα παραπανω πρεπει να πας την πλακετα σε καποιο ηλεκτρονικο να σου αλλαξει το traic για τον κοχλια η οτι αλλο δει που να εμπλεκεται.κανε τα απλα και μετα δες τι θα κανεις.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156725 από antonisraggas
Απαντήθηκε από antonisraggas στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Euxaristo poli. Alla molis teleiose to katharisma tin ksana anapsa kai mou douleuei kanonika. Kai to vradi me ton xronodiakopti anapse kanonika duo fores. Opote ola kala?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157098 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli

antonisraggas έγραψε: xereto tin omada.eimai katoxos mias ravelli r70 kai mou ebgale dipla stin 8ermokrasia to eikonidio pou fenete stin fotografia


Παιδια καλησπέρα έχω το ίδιο πρόβλημα πως το ενεργοποιώ το rds ή πως κάνω reset se εργοστασιακες ρυθμίσεις. Έχω ravelli flavia
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by cuprakias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157161 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
καλησπερα απο οτι καταλαβα επειδη εκατσα και διαβασα το θεμα εγω με τη ravelli flavia που εχω εχει τη version 2 sto rds αυτοματα δε γινεται να το ξεκινησει μονη της ...
ενεργοποιησα το rds ekana reset sto factory setting και επελεξα χειροκινητα παντα το μοντελο της σομπας flavia η σομπα δουλεψε σωστα ξεκιναει στη σκαλα ενα με 1800 στροφες περιπου και οταν πιασει σταθερη θερμοκρασια πιανει 1450 με 1550 και στη πεμπτη σκαλα περιπου 1900 με 2100..... τι λετε πανε καλα τα πραγματα
οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη
ευχαριστω

ps Γιαννη Δραμα στειλε μου το κιν σου σε παρακαλω στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο 6934819112 θελω να σου μιλησω ο θανος απο το νεο κοσμο ειμαι.
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by cuprakias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ