Komfort 21 KFT VS PRITY FG-R

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110707 από MANT
Komfort 21 KFT VS PRITY FG-R δημιουργήθηκε από MANT
Καλημερα και καλως σας βρηκα!!!!
Ειμαι ετοιμος να αγορασω και εγω ξυλοσομπα για τον φετινο χειμωνα για να μπορεσω να αποφυγω τις αβασταχτες τιμες του πετρελαιου.
Εχω καταληξει αναμεσα σε αυτες τις 2.
Ο χωρος που θελω να ζεστανω ειναι περιπου 100-110 τετραγωνικα αλλα σε καποια σημεια ειναι ψιλοταβανο.
Την prity μου την προτεινε ενας φιλος που ειναι απολυτα ικανοποιημενος(τιμη,αποδοση σε 80τετρ.και υπαρξη φουρνου) αλλα οταν την ειδα απο κοντα λιγο χαλαστηκα απο την ποιοτητα κατασκευης (χερουλια,πορτες κτλ)
Για την komfort διαβασα εδω καλα λογια αλλα ακομα δεν την εχω δει απο κοντα για να εχω αποψη...

Βεβαια υπαρχει μια διαφορα γυρω στα 200 ευρω αλλα αν εχουν ουσιαστικες διαφορες δεν με απασχολει.
Δυνατοτητα για ποιο ακριβες του στυλ npordica ktl δεν εχω....
Οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη.
Βασιλης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110719 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Re:Απ: Komfort 21 KFT VS PRITY FG-R
Καλημέρα καλώς ήρθες. Υποθέτω έχεις διαβάσει το θέμα που είχα ανοίξει για την κομφόρτ 21. Διάβασε και το τελευταίο ποστ αν θες, όπου γράφω τα αρνητικά που έχω διαπιστώσει ως τώρα:
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...w&catid=68&id=110718
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gstratos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110796 από MANT
Απαντήθηκε από MANT στο θέμα Re:Απ: Komfort 21 KFT VS PRITY FG-R
Ναι Γιωργο το ειχα διαβασει και αυτο ηταν ο λογος που αρχισα να κοιταω και αυτη την σομπα.
Χθες πηγα και την ειδα σε ενα μαγαζι στην Αγια Βαρβαρα και μου αρεσε αρκετα σε συγκριση με την Prity.
Η ποιοτητα κατασκευης της μου θυμιζε σομπες ακριβων εταιρειων και οχι φθηνων Βουλγαρικων.
Τωρα με τα αρνητικα που εγραψες με εβαλες παλι σε ενδοιασμους αλλα σε συγκριση με την Prity πιστευω οτι δεν εχει καμια σχεση.
Μπορει να μου προτεινει καποιος και καποια αλλη αντιστοιχη να δω (σε παρομοια λεφτα) πριν καταληξω σε αυτη???
Α αν γνωριζει καποιος και κανεναν καλο μαστορα για εγκατασταση αλλα και στο να με βοηθησει να αποφασισω που θα την βαλω μεσα στο σπιτι θα το εκτιμουσα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110806 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Re:Απ: Komfort 21 KFT VS PRITY FG-R
Κοίταξε όταν έψαχνα για σόμπα είδα και εγώ τους Prity αλλά νομίζω το κατάλαβες και εσύ ότι σε στιβαρότητα και ποιότητα κατασκευής μεταξύ των 2, υπάρχει διάφορα. Βέβαια δεν έχω άποψη για την απόδοση της πριτυ, μπορεί να είναι ικανοποιητική.

Κάποια στιγμή είχαν γραφτεί καλά σχόλια και για μια σέρβικη, ψάξε μέσα στο φόρουμ

Επίσης αν βάλεις μια κάτοψη του σπιτιού σου όλο και κάποιος μέσα στο φόρουμ θα σου προτεινει κάποια καλή ιδέα για τη θέση τοποθέτησης
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ