GreenFire και ένδειξη Alrn

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152809 από Michaeldim96
Απαντήθηκε από Michaeldim96 στο θέμα GreenFire και ένδειξη Alrn

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Ωραία υποστήριξη δηλαδή η λύση δια τηλεφώνου ειναι να σου πούνε μόνο με ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!να ξέρεις ότι τα ηλεκτρικά ηλεκτρονικά καλύπτονται ανάλογα την εταιρία απο 1-2 χρόνια.αν είσαι μέσα στην εγγύηση ειναι υποχρεωμένοι να σου αλλάξουν ακόμα και την πλακέτα και οτιδήποτε άλλο ΤΖΑΜΠΑ.ετσι ειναι αν αγοράζουμε απο σουπερμάρκετ και όταν τους χρειάζεσαι αρχίζουν να λένε τις γνωστές μαλακιες τους!!!!!!υπομονη μέχρι να έρθουν και κοιτά τι θα σου κάνουνε να ξέρεις για να μην τους ξανά πληρώνεις


Έχουν ξαναέρθει και ειναι αγενέστατοι. Τη πρώτη φορα παρεξηγήθηκαν επειδή δεν την είχαν εγκαταστησει αυτοί καο ήθελαν 80 ευρώ για να την ρυθμίσουν. Αλλα 50 πήραν μετά απο επέμβαση του πρακτίκερ. Δυστυχώς ειναι εκτός εγγύησης γιατί εγινε μετά απο πτώση της τάσης. Μήπως κάποιος γνωρίζει και πως θα μπω στο κρυφό μενού αν με το καλό ξεκολλησει; Να την ρυθμίσω εγώ έστω. Μην ξαναχρειαστεί να έρθουν πάλι. Αύριο θα προσπαθήσω να λύσω την πλακέτα και να κανω αυτο που μου είπαν, αλλα αν ειναι ετσι θα θελει και ρύθμιση. Γιατί διαφορετικά δε θα εχει απόδοση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152810 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα GreenFire και ένδειξη Alrn
Όπως καταλαβαίνεις πολλοί εδω μέσα εκτός απο τα καλά τους λεφτά που δώσανε γίναμε θερμάστρες τεχνικοί κουβαλητές μαύροι απο τη βρώμα κ.α.ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΚΡΙΣΗ ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΤΙΠΟΤΑ,!!!!!!!καλα ξεμπερδέματα φίλε μου,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152811 από Michaeldim96
Απαντήθηκε από Michaeldim96 στο θέμα GreenFire και ένδειξη Alrn

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Όπως καταλαβαίνεις πολλοί εδω μέσα εκτός απο τα καλά τους λεφτά που δώσανε γίναμε θερμάστρες τεχνικοί κουβαλητές μαύροι απο τη βρώμα κ.α.ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΚΡΙΣΗ ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΤΙΠΟΤΑ,!!!!!!!καλα ξεμπερδέματα φίλε μου,


Δυστυχώς και ακόμα έχει πολυ αυτή η ιστορία. Ευχαριστώ πολύ. Πιστευω κάποιος πο εδώ μεσα να ξερει απο το κρυφό μενού. Το κοντρόλ ειναι της duepi group. Ίδια με την Prontocaldo filo air

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ