σόμπα pellet leroy merlin

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160917 από ART
Απαντήθηκε από ART στο θέμα Re:σόμπα pellet leroy merlin

dream007 έγραψε: art στείλε μου το δικο σου να επικοινωνήσουμε σου δεν θέλω να το γράψω δημοσιά. ευχαριστω

γραψε μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160924 από dream007
Απαντήθηκε από dream007 στο θέμα Re:σόμπα pellet leroy merlin
σου εστειλα mail

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160954 από ononos
Απαντήθηκε από ononos στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
Art θόρυβο κάνει ο κοχλίας σε όλες τις ταχύτητες. Στο 1 ακούγεται πιο έντονα γιατί δεν κάνουν πολύ θόρυβο τα βεντιλατέρ. Παρατήρησα στην δικιά μου πάντως ότι ο θόρυβος του κοχλία μειώνετε όταν πιέζω το σκαράκι του δοχείου των πέλλετ. Μάλλον συντονίζεται και τρίζει όταν δουλεύει ο κοχλίας.
Οσον αφορά την προέλευση η δικιά μου γράφει "macedonia" στο πίσω μέρος. Τα ηλεκτρονικά δεν είναι της micronova, είναι της Duepi group.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161174 από gkradam
Απαντήθηκε από gkradam στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
¨Ένα βιντεάκι σχετικό με την σόμπα QLIMA FIORINA 74-S LINE για όποιον ενδιαφέρεται! Θα ακολουθήσουν και άλλα!
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by gkradam.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dream007, pileidis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161175 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
Αν θες μανουαλ στο κρυφο μενου το τι κανει το καθενα γραψε το εμαιλ σου να στο στειλω.Να ξερετε οτι στο μενου ut04 βαλτε κωδικο G9 και αλλαξτε το PR90 απο 20-30 λεπτα που το εχουν βαλτε το στα 8-12 λεπτα.ειναι ο χρονος που θα δουλευει το μοτερ καυσαεριων οταν η σομπα παει σε σβυσιμο.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ 20-30 ΛΕΠΤΑ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΣ ΤΕ τις φωτο ειναι ρυθμισεις απο τετοιες σομπες και συγκεκριμενα απο την 90s-line.H 74s-line Η 90s-line ΚΑΙ Η 103s-line,αυτα που αλλαζουν στην καθε μια ειναι το ταισμα σε καθε ριψη ισχυος και η ταχυτητα μοτερ καμιναδας σε καθε ισχυ.
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": treliarhs7, gkradam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161177 από gkradam
Απαντήθηκε από gkradam στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
Σε ευχαριστώ Κώστα θα το εκτιμούσα αφάνταστα! Αν και δεν την έχω πειράξει γιατί έχει ικανοποιητική απόδοση καλό είναι να έχω το κάτι παραπάνω έστω και μόνο για τη γνώση! To email μου είναι gkradam[at]hotmail(dot)com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ