Εναλλάκτης θερμότητας: το έχετε δει ποτέ το συγκεκριμένο;

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6045 από Νικόλαος Θεοφιλίδης
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena
Γεια σας παιδιά συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας πιστεύω πως είναι πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες που μπορεί να πάρει κάποιος απ το forum.
Ξεκινάω με ερώτηση , μήπως το έχει δει κανείς το παρακάτω στην ελληνική αγορά, γιατί δυστυχώς ο τύπος δεν στέλνει Ελλάδα.

Συνημμένα:
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Νικόλαος Θεοφιλίδης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6067 από kakos
νομιζω το εχω δει αλλα δεν μπορω να θυμηθω που. Αυτό πρεπει να μπαίνει στο μπουρι της σομπας και διαχέει την ζέστη στον χώρο με βεντιλατερ η κανώ λάθος;

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6074 από sugarboy
Εγω δεν το έχω δεί, αλλά αν σε βοηθάει, στην Αμερική υπάχουν εταιρίες που το αγοράζουν για λογαριασμό σου και σου το στέλνουν. Ο λογος ύπαρξης είναι αυτός ακριβώς, όταν δηλαδή ο αποστολέας δεν έχει άδεια για ship overseas.
Αν δεν "βγάλεις άκρη¨ πές μου να ψάξω να σου βρω στοιχεία επικοινωνίας. Κάποια στιγμή στο παρελθόν χρησιμοποίησα μια κι εγω.

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6075 από sugarboy
δες και την μαμά εταιρία.....


www.vogelzang.com/browse.cfm/heat-reclaimers/2,11.html

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6077 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Τι είναι αυτό ακριβώς?? διπλό τούρμπο??? να χρησιμοποιούμε δηλαδή και τη ζέστη της καμινάδας θερμαίνοντας τον αέρα και φυσώντας τον?? γίνεται κάπως μ ενα μικρό ανεμιστήρα που θα φυσάει αέρα πάνω στο μπουρί???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6090 από Asteris
Δείτε στα ενεργειακά τζάκια, στην πρώτη σελίδα του τόπικ. Είναι το αντίστοιχο για τα τζάκια, αλλά κάνει ακριβώς το ίδιο. Όποιος είναι από Θεσσαλονίκη, μπορεί να το βρει στην Θέρμη, απέναντι από την κρεαταγορά, σε ένα κατάστημα inox/λευκοσίδηρου. Επειδή τα φτάχνουν εκεί, φαντάζομαι θα μπορούν να σας το κάνουν σε ότι διατομή και σχέδιο θέλετε (είτε για παθητική, είτε για βεβιασμένη ροή).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ