Σόμπα pellet Allegra Eco - πρόβλημα: Ιταλικό menu / μαυρίζει το τζάμι

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #8113 από stefanos
καλησπερα...εχω σομπα pellet alegra eco 10kw (ιταλικη) μονο που το μενου ρε παιδια ειναι στα ιταλικα και δεν βγαζω νοημα..ξερω μονο τα βασικα.το προβλημα μου ειναι οτι μου μαυριζει παρα πολυ το τζαμι(σε 24 ωρες δεν βλεπεις τιποτα)και δεν εχω ιδεα τι να κανω...καιω alfawood..οτι αλλο και να δοκιμασα μου κανει κρουστα στο σκαφακι.. τα μπουρια νομιζω πως τα εχω σωστα ..το βγαζω κατευθιαν εξω και το εχω σηκωσει 2 μετρα με καπελο.... αν μπορει καποιος ας βοηθηση...ευχαριστω
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8149 από Tsimp
Δοκιμασε να δωσεις λιγο αερα παραπανο και ολα οκ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8208 από stefanos
σε ευχαριστω φιλε μου αλλα αν ηξερα και πως γινετε αυτο :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24716 από xristosf

stefanos έγραψε: καλησπερα...εχω σομπα pellet alegra eco 10kw (ιταλικη) μονο που το μενου ρε παιδια ειναι στα ιταλικα και δεν βγαζω νοημα..ξερω μονο τα βασικα.το προβλημα μου ειναι οτι μου μαυριζει παρα πολυ το τζαμι(σε 24 ωρες δεν βλεπεις τιποτα)και δεν εχω ιδεα τι να κανω...καιω alfawood..οτι αλλο και να δοκιμασα μου κανει κρουστα στο σκαφακι.. τα μπουρια νομιζω πως τα εχω σωστα ..το βγαζω κατευθιαν εξω και το εχω σηκωσει 2 μετρα με καπελο.... αν μπορει καποιος ας βοηθηση...ευχαριστω


και γω φίλε μου έχω την ίδια σόμπα και το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, αλλά δε ξέρω τι να κάνω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stefanos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24927 από stefanos
μαλλον η σομπα ειναι να μην πω για τι.... εγω δεν εχω βγαλει ακρη ακομη..αν εσυ βρεις κατι ενημερωσε με σε παρακαλω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #25275 από xristosf
Τι να πω, δεν ξέρω..πάντως από πλευράς θέρμανσης κάνει μια χαρά δουλειά, βρήκα την υγειά μου.

Δοκίμασε αν θες και κάποιο άλλο πελλετ, είχα χρησιμοποιήσει το alfawood και κατά τη γνώμη μου ήταν το χειρότερο κι από πλευράς απόδοσης αλλά και βρωμιάς.
Το αυστριακό είναι με διαφορά το καλύτερο, αλλά και το ακριβότερο βέβαια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ