Off Topic

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68204 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε:
δεν το σκεφτηκα να ανοιξω θεμα με την παρουσιαση της σομπας αφου πλεον ειχαμε περαση σε αλλη φαση και πλεον ο στοχος ηταν το φτηνο καλο πελλετ


Να το κάνεις κάποια στιγμή αν δεν σου είναι κόπος.Εμένα δεν με πρόλαβες για να με ενημερώσεις αλλά μπορεί να προλάβεις κάποιους άλλους που πρώτα θέλουν να αποκτήσουν μία αξιόλογη σόμπα και μετά να σκεφτούν για το καλό και φθηνό πέλλετ.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68216 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Off Topic

theoilia έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:
δεν το σκεφτηκα να ανοιξω θεμα με την παρουσιαση της σομπας αφου πλεον ειχαμε περαση σε αλλη φαση και πλεον ο στοχος ηταν το φτηνο καλο πελλετ


Να το κάνεις κάποια στιγμή αν δεν σου είναι κόπος.Εμένα δεν με πρόλαβες για να με ενημερώσεις αλλά μπορεί να προλάβεις κάποιους άλλους που πρώτα θέλουν να αποκτήσουν μία αξιόλογη σόμπα και μετά να σκεφτούν για το καλό και φθηνό πέλλετ.


δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68223 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε:
δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)


Δεν συμφωνώ με αυτό που λες.'Ολοι οι άλλοι που γράψαμε για τις σόμπες μας δεν εκπροσωπούμε κανέναν.Την εμπειρία μας μοιραζόμαστε με τους υπόλοιπους της παρέας.Ας είναι,ξεφύγαμε από το θέμα και ζητώ συγνώμη για αυτό.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68257 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε: δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)

Γράψε εσύ το review και υπόσχομαι να μην ανοίξω καν το θέμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68261 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε:
δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)


Δεν τους γ...... ρε χαλαρά :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68275 από anggelo
Απαντήθηκε από anggelo στο θέμα Off Topic

anggelo έγραψε: Γεια σας και απο μενα και χρονια πολλα.Εγω απο νοεμβριο που ξεκινησα να καιω πελλετ περιοχη χαλκιδα εχω καψει rz pellet,μακι πελλετ και bioenergy point χωρις να εχω πολλες γνωσεις επι του θεματος θα σας πω οτι το μακι εχει πολλη δυνατη φλογα και μου ανεβαζε κατα 10 βαθμους την εξοδω καυσαεριων σε σχεση με τα αλλα που εχω.Εχει περισοτερη σταχτη απο το rz για το bioenergy δεν το συζηταμε εχει διπλασια σχεδον και απο κλινκερ λιγο,το rz εχει ελαχιστο κλινκερ και το bioenergy πιο πολλη απο τα και απο τα δυο.Τωρα τι να πω το μακι θα το αγοραζα για την τιμη του και την παραπανω ζεστη που βγαζη και το rz γιατι εχει πιο καθαρη καυση.Το bioenergy δεν το ξανα αγοραζω.Κατι ακομα για οποιον γνωριζει αν το μακι φταχνεται απο πευκο και αν ναι καιγεται γρηγοροτερα απο τα πελλετ φτιαγμενα απο οξυα,δρυς.

.Η σομπα που εχω ειναι αεροθερμη τηε eco spar 10kw
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by anggelo.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ