Λοταρία: ενεργειακή αναβάθμιση από το Love Radio

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131895 από dryianni
Καλησπέρα σε όλους,

Εδώ και μία εβδομάδα, ο συγκεκριμμένος ραδιοφωνικός σταθμός έχει διαγωνισμό αξίας άνω των 5000 ευρώ για όποιον κερδίσει.
Αφορά γενική ενεργειακή αναβάθμιση (τζάκι-καλοριφέρ, μπρικέττες, ηλιακός - όλα πακέτο, με την εγκατάσταση).

To link για περισσότερες πληροφορίες: www.loveradio.gr/index.php?section=news&action=details&id=3322

Για όσους κατοικούν εκτός Αττικής, μπορούν να ακούν εδώ:
live24.gr/radio/loveradio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131897 από lefteris
Δεν έλαβα ακόμη μέρος αλλά εψαξα για το κόστος ανα sms, το οποίο δεν γράφεται πουθενά (το τυράκι και η φάκα) στο site :evil:

Μάλλον είναι 1,23 ευρώ /sms, μαλλον :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131899 από dryianni
Έχεις δίκιο για τη χρέωση, lefteris. Ιδού και ο τιμοκατάλογος της εταιρείας των sms: www.amaze.gr/files/Amaze_Services_Prices.pdf
Από την άλλη, όλοι οι ραδιοφωνικοί ή τηλεοπτικοί διαγωνισμοί λειτουργούν με 5ψήφιο sms, ειδικής χρέωσης. Γι αυτό βάζουν τόσο μεγάλα δώρα. Αλλιώς, ποιος θα χρεωνόταν €1,23 για να κερδίσει, π.χ., ένα mixer;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131901 από lefterismega

lefteris έγραψε: Δεν έλαβα ακόμη μέρος αλλά εψαξα για το κόστος ανα sms, το οποίο δεν γράφεται πουθενά (το τυράκι και η φάκα) στο site :evil:


Θα συμφωνήσω με τον συνονόματο ... και θα το πάω και λίγο παραπέρα ...
Ο τίτλος της ενότητας λέει: "Δώρο ενεργειακή αναβάθμιση ... κλπ κλπ"
Θεωρώ ότι είναι ΛΑΘΟΣ ! διότι περιλαμβάνει τη λέξη "Δώρο" και όχι την ορθή "διαγωνισμός"
που θα προκύψει σε "τυχερό" ανάμεσα σε δεκάδες χιλιάδες .
Συνεπώς ΔΕΝ πρόκειται για κανένα δώρο αλλά για "τυράκι" όπως λέει ο φίλος Λευτέρης αλλά
για μια διαφημιστική-κερδοφόρα καμπάνια .
Άσε που ο "τυχερός" θα πρέπει να πληρώσει ένα σωρό χρεώσεις κατά την εγκατάσταση του "δώρου" που Δεν περιλαμβάνονται" !
...και βέβαια αυτά ΔΕΝ τα λέω εγώ ... αλλά το site σας ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131902 από jnet

lefterismega έγραψε:

lefteris έγραψε: Δεν έλαβα ακόμη μέρος αλλά εψαξα για το κόστος ανα sms, το οποίο δεν γράφεται πουθενά (το τυράκι και η φάκα) στο site :evil:


Θα συμφωνήσω με τον συνονόματο ... και θα το πάω και λίγο παραπέρα ...
Ο τίτλος της ενότητας λέει: "Δώρο ενεργειακή αναβάθμιση ... κλπ κλπ"
Θεωρώ ότι είναι ΛΑΘΟΣ ! διότι περιλαμβάνει τη λέξη "Δώρο" και όχι την ορθή "διαγωνισμός"
που θα προκύψει σε "τυχερό" ανάμεσα σε δεκάδες χιλιάδες .
Συνεπώς ΔΕΝ πρόκειται για κανένα δώρο αλλά για "τυράκι" όπως λέει ο φίλος Λευτέρης αλλά
για μια διαφημιστική-κερδοφόρα καμπάνια .
Άσε που ο "τυχερός" θα πρέπει να πληρώσει ένα σωρό χρεώσεις κατά την εγκατάσταση του "δώρου" που Δεν περιλαμβάνονται" !
...και βέβαια αυτά ΔΕΝ τα λέω εγώ ... αλλά το site σας ...


Την ιδια χρονική στιγμη που εγραφες το παρόν εγω άλλαζα τον τίτλο σε Λοταρία απο Δωρο.

Επιπλεον εγω εγω να πω οτι τα δωρα θα μπορούσαν να είναι καποιο στοκαρισμένο τζάκι των 4000 το οποίο δεν μπορεί να πουληθεί.
Σε καθε περίπτωση δεν χαριζουν κατι αλλα μαζεύουν χρήματα και κληρώνουν κάτι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ