2η Συνάντηση μελών του energ.gr

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9754 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Μετά την πολύ επιτυχημένη ομολογουμένως 1η συνάντηση, που πιστεύω πως διαπιστώθηκε μιά ζεστή διαδικασία μεταξύ των συμμετεχόντων, έμεινε η κατ αρχήν επιθυμία για την επόμενη, που προτάθηκε να είναι ίσως και μιά εκδρομή.
Από τη Πέμπτη 1/3 (πρώτα ο Θεός)... ο καιρός δείχνει να βελτιώνεται πολύ, πράγμα που θα βοηθήσει τουλάχιστον στη διάθεση του κόσμου.
Μήπως μπορούμε σιγά σιγά ν αρχίσουμε να ονειρευόμαστε για την επόμενη συνάντηση (ίσως κι εκδρομή)??
Θα επιθυμούσα (αν γίνεται) να υπάρχουν και τα τηλέφωνα οσων φίλων επιθυμούν να τα δηλώνουν.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9755 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Γιάννη,

Νομίζω οτι η δευτερη συναντηση που θα γίνει καλο είναι να είναι διαφορετική απο την προηγούμενη. Πρεπει να γίνει σε χωρο που να μπορεσουμε να συζητήσουμε. Και η εκδρομή να είναι αλλη μέρα και αφορμη για να διασκεδάσουμε. Ολοι λένε μεσα στο φόρουμ εδω και καιρό οτι πρεπει να οργανωθούμε καλυτερα σαν καταναλωτες, αλλα για να γινει κατι τετοιο χρειαζόμαστε μια συναντηση καθαρα οργανοτικου τυπου. Και στη συνέχεια αν θελεις πινουμε και την ρετσίνα!

Αποψη μου....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9757 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

Algor έγραψε: Γιάννη,

Νομίζω οτι η δευτερη συναντηση που θα γίνει καλο είναι να είναι διαφορετική απο την προηγούμενη. Πρεπει να γίνει σε χωρο που να μπορεσουμε να συζητήσουμε. Και η εκδρομή να είναι αλλη μέρα και αφορμη για να διασκεδάσουμε. Ολοι λένε μεσα στο φόρουμ εδω και καιρό οτι πρεπει να οργανωθούμε καλυτερα σαν καταναλωτες, αλλα για να γινει κατι τετοιο χρειαζόμαστε μια συναντηση καθαρα οργανοτικου τυπου. Και στη συνέχεια αν θελεις πινουμε και την ρετσίνα!

Αποψη μου....


Φυσικά μέσα.. και γρηγορα... όσο πιό γρήγορα... αλλά και το άλλο ας το βάζουμε στο μυαλό μας??? :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9759 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Συμφωνώ με τους προλαλησαντες. Πρώτα συνάντηση για συζητηση και οργάνωση.


1)ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
2)Algor
3)jnet

Ενα μέρος που είναι αρκετά ήσυχο το βράδυ για συνάντηση είναι και το αναψυκτηριο στο φράγμα της Θερμης αλλα προτείνετε και εσείς κάτι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9760 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

jnet έγραψε: Συμφωνώ με τους προλαλησαντες. Πρώτα συνάντηση για συζητηση και οργάνωση.


1)ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
2)Algor
3)jnet

Ενα μέρος που είναι αρκετά ήσυχο το βράδυ για συνάντηση είναι και το αναψυκτηριο στο φράγμα της Θερμης αλλα προτείνετε και εσείς κάτι.


προσωπικά για μένα η Θέρμη είναι πολύ κοντά, αλλά γενικά είναι στην άκρη της πόλης, ίσως κάτι πιό κοντινό για όλους, αλλά και με εύκολο πάρκιγκ?? Δε έχω να προτείνω κάτι, είμαι μέσα για παντού..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9761 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Η 2η συνάντηση θα έχει νόημα εφόσον θα είναι πραγματικά διευρυμένη. Πρέπει να έρθουν και μέλη από την ιδιόχρηση, από τα τζάκια, από το ξύλο, από παντού. Θα μιλήσουμε για όλα, όχι μόνο για πέλλετ. Εξάλλου συνεννοήσεις και ομαδικές αγορές μπορούν να γίνουν για τα πάντα. Ήδη μέσα στο φόρουμ οργανώνονται οι πρώτες.
Και για όσους έχουν αμφιβολίες, εάν έρθουν, θα καταλάβουν ότι η προσωπική επαφή δεν αντικαθίσταται από κανένα πληκτρολόγιο.
Ελπίζω, επίσης, κάποιες πρώτες συναντήσεις να οργανωθούν και σε άλλες περιοχές, έστω και με λίγα άτομα. Μόνο έτσι θα έχουν νόημα όσα λέμε τόσο καιρό.

Εννοείται ότι είμαι μέσα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ