Κατά τόπους συναντήσεις των μελών του energ.gr

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9778 από KERBEROS
Ανοίγω αυτό το θέμα με την ελπίδα να οργανωθούν συναντήσεις μελών του φόρουμ σε διάφορες περιοχές της χώρας (εκτός από την περιοχή Θεσσαλονίκης). Μπορεί κάποιος να δηλώνει την περιοχή, όπου μπορεί να προσέλθει σε συνάντηση, ώστε να βρεθεί με άλλα μέλη.
Προτρέπω και τους πολυάριθμους επισκέπτες του φόρουμ να γίνουν μέλη, για να συμμετάσχουν σ' αυτές τις πρώτες συναντήσεις.
Η διαδικασία πρέπει να ξεκινήσει τώρα, ώστε μέχρι τις αρχές του καλοκαιριού να έχουμε προχωρήσει αρκετά.
ΠΕΛΛΕΤ (λέβητες - σόμπες), ΙΔΙΟΧΡΗΣΗ, ΞΥΛΟ, ΤΖΑΚΙΑ, ΟΛΟΙ.

Καλή η καρέκλα με την οθόνη, καλός ο καναπές με την τηλεόραση, αλλά δεν φτάνουν, για να επιβιώσουμε. Το τι συνεργασίες και αλληλοβοήθειες μπορούν να προκύψουν απ' αυτές τις συναντήσεις κανείς μας δεν φαντάζεται.

Καλή αρχή.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10973 από adreas
Αν θέλουν κάποια μέλη που μένουμε Αθήνα να συναντηθούμε αυτών τον μήνα εγώ είμαι μέσα , επειδή τον Απρίλιο θα είμαι στην Θεσσαλονίκη θα προσπαθήσω να έρθω σε επαφή με τα γκαρντάσια …
Jnet αν θες στείλε μου email το τηλέφωνο σου , ώστε όταν ανέβω να πίναμε ένα καφέ και σε γνώριζα από κοντά και εξυπακούεται εάν θέλει και κάποιος άλλος να βρεθούμε όταν θα είμαι επάνω ευχαρίστως !!!
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by adreas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10974 από jnet

adreas έγραψε: Αν θέλουν κάποια μέλη που μένουμε Αθήνα να συναντηθούμε αυτών τον μήνα εγώ είμαι μέσα , επειδή τον Απρίλιο θα είμαι στην Θεσσαλονίκη θα προσπαθήσω να έρθω σε επαφή με τα γκαρντάσια …
Jnet αν θες στείλε μου email το τηλέφωνο σου , ώστε όταν ανέβω να πίναμε ένα καφέ και σε γνώριζα από κοντά και εξυπακούεται εάν θέλει και κάποιος άλλος να βρεθούμε όταν θα είμαι επάνω ευχαρίστως !!!


Ελα εσύ επάνω και θα κανονίσουμε συνάντηση να σε τιμήσουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10982 από jnet

adreas έγραψε: Αν θέλουν κάποια μέλη που μένουμε Αθήνα να συναντηθούμε αυτον τον μήνα εγώ είμαι μέσα


Εχει δηλώσει ο Egglezos διαθεση για συναντηση στην Αθήνα οπότε φτιάξτε ενα νεο θεμα για Συναντηση στην Αθηνα για να μαζεψτε συμμετοχές.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ