Μετατροπή από απλό τζάκι σε ενεργειακό

Περισσότερα
7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #153197 από NIKOS N.XALKIDONA
Καλημέρα σας , αποθηκευτικό χώρο για τα ξύλα έχω , όπως επίσης κι η μεταφορά τους είναι ευκολη , λόγω οτι με το ασανσερ , μπορώ να τα φορτώνω σε καρότσι , και να τα ανεβάζω.Για μια προηγούμενη ερώτηση , ο ΄χωρος που βρίσκεται το τζάκι είναι περίπου 40 -45 τμ , σαλονοτραπεζάρια και κουζίνα μαζί .Υπάρχει μέσοπορτα που χωρίζει το υπολοιπο σπιτι , κρεββατοκάμαρες - μπανια .πιστέυω ότι το τζάκι σαν απόδοση θα έχει αρκετά καλή για τον συγκεκριμένο χώρο .Όποιο από τα δύο αποφασίσω να αγοράσω τελικά . Που να είναι και λίγο οικονομικό στην αγορά του , και το λέω αυτό γιατί είδα και κάτι τζάκια με 2000- 2500 ευρώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #153201 από NIKOS N.XALKIDONA
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ , ΟΣΟ ΡΩΤΑΩ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΑΠΟΥ. Η ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 9-10 ΜΕΤΡΑ , ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΕΤΡΟ Φ 200 . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ Φ 200 ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΣΩΛΗΝΑ Ή ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΥΣΗ , ΠΧ Φ 180 Ή Φ 160 ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #153202 από dimlyk
θεωρητικα θα μπορουσες ...αλλλα ο ελκυσμος ειναι περιερτγο πραμα και κανεις δεν μπορει να σου εγυυηθει για το αποτελεσμα ...η πιο σωστη λυση ειναι ενα νταμπερ ρυθμισης ελκυσμου


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ