Σόμπες Praktiker

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #163846 από aigaio
Σόμπες Praktiker δημιουργήθηκε από aigaio
Γεια σας
Έχω βρει μία οικονομική σόμπα pellet 6άρα στα Praktiker και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από σόμπες των Praktiker. Συγκεκριμένα έχω βρει αυτή ΕΔΩ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ PRONDOCALDO

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #163847 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Σόμπες Praktiker
Ειναι αγορασμενη από πολλούς εδώ μέσα.Δες στο ευρετήριο στο υποθέμα γιά σόμπες αερόθερμες,θα βρεις την Protocaldo αρκετες φορές.
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59958&Itemid=384
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60460&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #163849 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες Praktiker
Αν σε βολευει για το χωρο σου ειναι μια φτηνη λυση.δες σε περισσοτερα kw και αν φτανει η τσεπη σου δες Qlima Fiorina 74s line η 90s line η ROSADA 10.3KW.ΔΕΣ επεισης KALOR SARA 7-8KW η KALOR GIORGIA 12KW.Οσο περισσοτερα KW τοσο καλυτερα(αλλα χωρις φυσικα υπερβολες).Να ξερεις οτι τα kw που γραφουν δεν ειναι παντα 100% ετσι.δες στα χαρακτιρηστηκα την καταναλωση και το βαθμο αποδοσης να ειναι οσο πιο Υψηλος γινεται.καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω σε χρηματα και kw παρα να ξεφυγεις σε λυσεις οικονομικες που δεν θα σου αποδοσουν και δεν διορθονωνται μετα.Υπαρχουν οτι μανιουαλ απο ολες αυτες εδω στο φορουμ και εγω προσωπικα και αλλοι μπορουν να σε βοηθησουν σε μελλοντικα προβληματα.ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ