Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53772 από δημητρηςvesta40
καλησπερα παιδια..εχω ενα καυστηρα vesta 40 progetto pellet σε ενα σπιτι 130 τετραγωνικα...θα η8ελα να σας παρακαλεσω αν γνωριζετε τι ρυθμιση να τν κανω γιατι δν γνωριζω...σας ευχαριστω πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53988 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;
οδηγειες χρησεις κανε μια περιηγηση στο φορουμ θα βρεις πληροφορειες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53996 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;

δημητρηςvesta40 έγραψε: καλησπερα παιδια..εχω ενα καυστηρα vesta 40 progetto pellet σε ενα σπιτι 130 τετραγωνικα...θα η8ελα να σας παρακαλεσω αν γνωριζετε τι ρυθμιση να τν κανω γιατι δν γνωριζω...σας ευχαριστω πολυ.


Αυτός που σου τον πούλησε δεν τον έκανε εγκατάσταση/έναρξη? Δεν θα έπρεπε να κάνεις κάτι παραπάνω εσύ, εκτός από το να τον γεμίζεις και να τον καθαρίζεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54249 από δημητρηςvesta40
Απαντήθηκε από δημητρηςvesta40 στο θέμα Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;
εγινε η εγκατασταση κανονικα αλλα δν γνωριζουν να τν ρυθμιζουν και δν ειναι η δουλεια μου να γνωριζω περα απο αυτα που γραφει το εγχειριδιο χρησης.αλλα το εγχειριδιο δν γραφει τπτ για τν προγραμματισμο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54252 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;
δν ειναι η δουλεια μου να γνωριζω περα απο αυτα που γραφει το εγχειριδιο χρησης.

το μονο σιγουρο Δημητρη ειναι αυτο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54253 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Progetto Pellet Vesta 40: ρύθμιση;

δημητρηςvesta40 έγραψε: εγινε η εγκατασταση κανονικα αλλα δν γνωριζουν να τν ρυθμιζουν και δν ειναι η δουλεια μου να γνωριζω περα απο αυτα που γραφει το εγχειριδιο χρησης.αλλα το εγχειριδιο δν γραφει τπτ για τν προγραμματισμο


Αφού πολύ σωστά γράφεις πως δεν είναι δουλειά σου να τον ρυθμίσεις,γιατί δεν διάλεξες κάποιον αντιπρόσωπο που θα μπορούσε να σου τον ρυθμίσει κιόλας ?
Αυτό το γράφω μόνο για να μάθουμε όλοι πως σωστοί έμποροι θα υπάρξουν μόνο όταν υπάρξουν και σωστοί και επιλεκτικοί καταναλωτές ,όχι για να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου Δημήτρη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ