Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62728 από pappathanasis
Απαντήθηκε από pappathanasis στο θέμα Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...

ρογκος έγραψε: φιλε μ το μποιλερ παιρνει απο συλεκτη η απο τον λεβητα απευθειας;


Το μπόιλερ (οριζόντια θέση) έχει ζεστό και κρύο που έρχονται από το μπάνιο στη σοφίτα και κουμπώνουν στο πλάι και ζεστό και κρύο που έρχονται από τον ηλιακό και κουμπώνουν από πάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62730 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
φίλε ρόγκος όπως βλέπεις του είπα 60-65 κάτω από τους 60 αποκλείεται να το έχει βάλει και να το είχε βάλει μιλάμε για ξύλο και όχι πετρέλαιο άρα θέλει δε θέλει θα του πάει και πάνω απο 60 !!!
ο λόγος που σου είπα να διαβάσεις τα παραπάνω ποστ είναι οτι λέει ο φίλος μας ότι το νερό είναι χλιαρό !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62732 από pappathanasis
Απαντήθηκε από pappathanasis στο θέμα Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...

ρογκος έγραψε: πως γινετε αυτο ρε φιλε καπως θα σταματαει τι λες η με κλαπε θα ειναι η με βιντιλατερ


έχει ένα κλαπέ που το δουλεύω χειροκίνητα. Την ημέρα το έχω ανοιχτό 2 δάχτυλα και το βράδυ (ρίχνω ένα κούτσουρο να την βγάλει ως το πρωί) το ανοίγω 1 δαχτυλάκι. Πρωτόγονα θα πείτε αλλά ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62735 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: φίλε ρόγκος όπως βλέπεις του είπα 60-65 κάτω από τους 60 αποκλείεται να το έχει βάλει και να το είχε βάλει μιλάμε για ξύλο και όχι πετρέλαιο άρα θέλει δε θέλει θα του πάει και πάνω απο 60 !!!
ο λόγος που σου είπα να διαβάσεις τα παραπάνω ποστ είναι οτι λέει ο φίλος μας ότι το νερό είναι χλιαρό !!



εγω αδερφε τον δικο μ τον εχω στο 65 και το σπιτι καιγετε.και το πετρελαιο πανω απο 60 παει συνηθως 70 το βαζουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62736 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...

pappathanasis έγραψε:

ρογκος έγραψε: πως γινετε αυτο ρε φιλε καπως θα σταματαει τι λες η με κλαπε θα ειναι η με βιντιλατερ


έχει ένα κλαπέ που το δουλεύω χειροκίνητα. Την ημέρα το έχω ανοιχτό 2 δάχτυλα και το βράδυ (ρίχνω ένα κούτσουρο να την βγάλει ως το πρωί) το ανοίγω 1 δαχτυλάκι. Πρωτόγονα θα πείτε αλλά ....[/quote


μηπως δεν επαρκει ο λεβητας αδερφε ;ποσα Kw ειναι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62738 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Μπόιλερ χωρίς ζεστό νερό...
παπαθανη βαλε μας καμια φωτο αλλιως δεν θα γινει δουλεια αν σου ειναι ευκολο κιολας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.108 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ