Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88751 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό
Ποια είναι η αστοχία που βρήκατε??

Καλό θα ήταν να την μοιραστείς μαζί μας....

Το ταμπελάκι με τα χαρακτηριστικά του λέβητα τι είδους καύσιμο γράφει ότι μπορείς να χρησιμοποιείς??

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88836 από ΦΑΛΙΕΡΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΑΛΙΕΡΗΣ στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό
Το ταμπελακι γραφει πελλετ ξυλο πυρινα εχεις δικιο οτη θα πρεπει να το μοιραστω αλλα εχω τσαντηστη απο την εταιρεια ομος οπιος θελει θα του πω τι να κανει κατα τα αλλα ειναι ενα καλω μηχανημα και οικονομικο στην αγωρα και στην καταναλωση (εμπαινε περισωτερω οξυγονω)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88840 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό
Αν γράφει πέλλετ-πυρηνόξυλο και ο εισαγωγέας σου λέει να καις μόνο πυρηνόξυλο για να μην έχεις αντίστοιχό πρόβλημα να κάνεις εξώδικο ζητώντας τα χρηματά σου πίσω + αποζημίωση...

Θα ήθελα να μας πεις την αστοχία όταν μπορείς.. Μπορεί να μην είναι αστοχία αλλά σχεδιαστικό σφάλμα του λέβητα οπότε πάλι μπορείς να ζητήσεις αποζημίωση..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88885 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό

vag1234 έγραψε: Αν γράφει πέλλετ-πυρηνόξυλο και ο εισαγωγέας σου λέει να καις μόνο πυρηνόξυλο για να μην έχεις αντίστοιχό πρόβλημα να κάνεις εξώδικο ζητώντας τα χρηματά σου πίσω + αποζημίωση...

Θα ήθελα να μας πεις την αστοχία όταν μπορείς.. Μπορεί να μην είναι αστοχία αλλά σχεδιαστικό σφάλμα του λέβητα οπότε πάλι μπορείς να ζητήσεις αποζημίωση..



Nα ζητησει αποζημιωση απο ποιον εσυ εχεις ποτε να ακουση να εχει γινει κατι τετοιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88886 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό

agge72 έγραψε:

vag1234 έγραψε: Αν γράφει πέλλετ-πυρηνόξυλο και ο εισαγωγέας σου λέει να καις μόνο πυρηνόξυλο για να μην έχεις αντίστοιχό πρόβλημα να κάνεις εξώδικο ζητώντας τα χρηματά σου πίσω + αποζημίωση...

Θα ήθελα να μας πεις την αστοχία όταν μπορείς.. Μπορεί να μην είναι αστοχία αλλά σχεδιαστικό σφάλμα του λέβητα οπότε πάλι μπορείς να ζητήσεις αποζημίωση..



Nα ζητησει αποζημιωση απο ποιον εσυ εχεις ποτε να ακουση να εχει γινει κατι τετοιο?


Θα αρχίσουν να γίνονται και αυτά ...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89787 από d_parianos
Απαντήθηκε από d_parianos στο θέμα Λέβητας Laserta: καπνός στο σιλό
Καλήμερα σε όλους, είμαι νέος στο forum και κάτοχος του Termopan Lacerta 29Kw. Αντιμετωπίζω κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με καπνό από το σιλό. Τι πρέπει να κάνω? Οι ρυθμίσεις κατά τις οποίες λειτουργεί ο λέβητας είναι: 3 τροφοδοσία, 52 αναμονή και ο αέρας στο 25 με καύσιμο πέλλετ (Μάκη, Golden και πέλλετ από πυρηνόξυλο).Τα τάμπερ του αέρα και των καυσαερίων είναι εντελώς ανοικτά...
Παρακαλώ πολύ τα φώτα σας....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ