Kiturami krh-35b

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147203 από johnnybo
Απαντήθηκε από johnnybo στο θέμα Kiturami krh-35b
τελικα την βρηκες την ακρη με τον λεβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 9 Μήνες πριν #147424 από Sartios
Απαντήθηκε από Sartios στο θέμα Kiturami krh-35b
Συγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα τωρα μπηκα.Ναι τελικα ηρθε ενας αλλος υδραυλικος και εκανε κατι μικροπαρεμβασεις.Τωρα ειναι ολα καλα.του βαζω λιγα ξυλα μονο για συντηρηση και πριν πεσω για υπνο το βραδυ(κατα της 11)το γεμιζω και το πρωι 8 εχει ακομη 55 βαθμους για να στειλη στα σωματα(δλδ περιπου ακομη μια-δυο ωρες).Τωρα μπορω να πω ειμαι πολυ ευχαριστηνενος(παρα την ταλαιπωρια που τραβηξα).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 9 Μήνες πριν #147425 από johnnybo
Απαντήθηκε από johnnybo στο θέμα Kiturami krh-35b
Ευχαριστημενος δηλαδη με την αγορα?Εισαι ο μονος που τον εχει και επειδη με ενδιεφερει εχω τοσες πολλες ερωτησεις να σου κανω!!!!!!!Ουφφφ
Αληθεια το δοχειο αδρανειας τελικα σε βοηθαει στην εγκατασταση σου που βαζεις λιγα ξυλα οπως λες την νυχτα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 9 Μήνες πριν #147457 από Sartios
Απαντήθηκε από Sartios στο θέμα Kiturami krh-35b
Ναι βοηθαει παρα πολυ το δοχειο γτ πρωτα απο ολα ρυθμιζω εγω με δευτερο θερμοστατη πανω στο σπιτι(εχω εναν του λεβητα που τον εχω μονιμα στους 30 για να δουλευει συνεχεια ο κυκλοφορητης τα νερα απο των λεβητα στο δοχειο)και των δευτερο θερμοστατη που ζηταω οση θερμοκρασια θελω εγω(πιο πριν με σκετο τον θερμοστατη του λεβητα εβαζα ξυλα και αναιβαζε οσο ηθελε για να μην κανει υπερθερμανση).Αν κανεις αυτη την επιλογη λεβητα και συνδεσης και δοχειο αδρανειας τοτε θα πεις των υδραυλικο και των ηλεκτρολογο να σε τραβηξουν ξεχωριστα σωληνες και καλωδια(εγω υπολογισα εξτρα χρεωση περιπου 100 ευρω)οπου οταν δεν θα εχει πολλα κρυα (απριλιο-οκτωμβρη)να μην χρειαζεται να αναψεις τα ξυλα και να εχεις απλα το πετρελαιο(θα παρει κανα δυο φορες την ημερα αρα κανα 2 ευρω).παντως απο 15 απριλιου που το γεμισα εως τωρα για ζεστο νερο εκαψα γυρω στα 40 λιτρα πετρελαιο αυτο δεν ξερω αν ειναι πολυ η λιγο για 4 μελη οικογενεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 9 Μήνες πριν #147461 από johnnybo
Απαντήθηκε από johnnybo στο θέμα Re:Απ: Kiturami krh-35b
Οταν τον γέμιζε φουλ ξύλα πριν βγάλεις το δοχείο αδράνειας πόσες ώρες σου δινε αυτονομία ;

Στάλθηκε από το HTC Desire μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ