περισσοτερο οξυγονο λεβητας πυρηνας

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160933 από giannis35
Ευχαριστώ Valo αμα πάρω θετική απάντηση στο ερώτημα που θέσω θα παω και εγω πάω κει να το δω η και να το πάρω...στο ερώτημα τωρα: ο πιο δυνατός αέρας θα βοηθειση στο πρόβλημα με την καύση του πυρήνα;

Valo έγραψε: Πήγα απο εκεί - πήρα και έναν controller για ξυλολέβητα. Μπορεί να σου στείλει όμως δεν υπάρχει πρόβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160936 από dragonfly
Γιαννη δε νομιζω οτι μπορει να απαντηθει 100% το ερωτημα ,ο αερας ειναι πολυ βασικη παραμετρος ,εξισου σημαντικο ειναι η ποιοτητα του πυρινοξυλου και ο σχεδιασμος της εστιας.
Last edit: 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dragonfly.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160940 από Valo
Γιάννη από που είσαι? Ο τύπος είναι Αλεξάνδρεια Ημαθίας. Καθως δεν εχω εμπειρία με τέτοιο καύσιμο αν σου πουν τα παιδιά πως χρειάζεται μεγαλύτερο FAN, τοτε παρτο. Εγω απλά σού έστειλα ένα απο τα καλύτερα και δοκιμασμένο.

Ακολουθώ την τακτική "Aλλα λέω , άλλα κάνω" Πολύ επιτυχημένη..!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160946 από giannis35
καλήμερα παιδιά είμαι απο ΑΙΓΙΝΙΟ απο τον Κυριαζής έχω πάρει τον λέβητα και φέτος είπα να κάψω πυρήνα και πήρα την παρακάτω εστία www.multiclima.gr/cache/files/5aced11db6...f29693e67d282dcd.jpg απο τηνThermostahl...εκεί να δεις παράπονα που έχω. υπάρχει κάποιος που καίει πυρήνα να μου τι fan εχει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160951 από dragonfly
Γιαννη και ο λεβητας ειναι thermostahl οπως τη φωτοφραφια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160965 από giannis35
οχι ο λέβητας ειναι ο WBS 50 Burnit...και ειπα να αναβαθμιστώ και να παω απο τα ξυλα σε κατι πιο καλο.γιατι με τα ξυλα ειχα θεμα με τον πάτερα μου πηγαινε το βραδυ οτι ωρα και να ηταν και γεμιζε τον λέβητα και σκαγαμε απο την ζεστή. ασε που βαρέθηκα τους εμπόρους με τα καυσόξυλα και με το προϊόν που πουλούσαν και την ποσότητα που μου έφερναν.

dragonfly έγραψε: Γιαννη και ο λεβητας ειναι thermostahl οπως τη φωτοφραφια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ