Τοποθετηση κυκλοφορητη inverter DAB EVOSTA

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159776 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Τοποθετηση κυκλοφορητη inverter DAB EVOSTA
Εγώ που δεν έχω θερμοστάτικες κεφαλές στα σώματα αν τον δουλέψω στην λειτουργία inverter και όχι στο i,ii,iii δεν θα δουλέψει...?? Πρέπει υποχρεωτικά να το δουλευω στο i,ii,iii και αν κάποια στιγμή βάλω θερμοστάτικες κεφαλές τότε να το βάλω στην λειτουργία inverter??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159777 από dragonfly
Φυσικα και θα δουλεψει αλλα ο κατασκευαστης προτεινει την απλη λειτουργια για τα σωματα που εχεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159778 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Τοποθετηση κυκλοφορητη inverter DAB EVOSTA
Οκ φίλε μου... Σε ευχαριστώ πολύ.... Θα ψάξω για θερμοστάτικες για τα σώματα και μετά θα τον βάλω στην λειτουργία inverter... Να σε ρωτήσω κάτι άλλο στην λειτουργία inverter όταν βάλω σε ποια σκάλα να το βάλω?? Γιατί έχει κάτι μικρές τελιτσες που προς το τέλος μεγαλώνουν.... Που πρέπει να μπει στο τέρμα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159779 από dragonfly
Αναλογα ποσο γρηγορη κυκλοφορια θελεις, ξεκινα χαμηλα και ανεβαζεις σταδιακα, συνηθως στο φουλ ακους λιγο θορυβο στα σωματα απο τη ροη.Επισεις οταν κανεις πολυ γρηγορη κυκλοφορια μπορει να κανει υγροποιηση στην αρχη οταν επιστρεψουν τα κρυα νερα απο τα σωματα,θα τα βρεις αυτα στην πραξη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159780 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Τοποθετηση κυκλοφορητη inverter DAB EVOSTA
Σε ευχαριστώ για όλα φίλε μου....π

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159782 από χρηστος8

geodag έγραψε: Εγώ φίλε μ έχω ενεργειακό τζάκι υδραυλικο...που μου χρειάζεται ο θερμοστάτης χώρου??


Τρικυμια εν κρανιω φιλος...
Απαντησες μονος σου αυτο που με ρωτας και επιβεβαιωνεις την αναγκη του θερμοστατη ;)
Η αναζητηση σου για θερμοστατικες κεφαλες, απαντα απο μονη της στο που σου χρειαζεται ο θερμοστατης χωρου.
Και για να σε βοηθησω λιγο :)
Προσεξε γιατι αν οι θερμοστατικες κεφαλες (που σκεφτεσαι να βαλεις) κλεισουν ολες... τοτε μπορει να υπαρξουν ατυχηματα B)

ΥΓ. Τα Ελληνικα σου χρηζουν βελτιωσης μια και η προηγουμενη μου απαντηση με παραθεση απευθυνοταν σε συγκεκριμενο (guider) χρηστη με λεβητα και οχι σε σενα βεβαιως B) .



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ