καυστηρας bxax (digital)

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162022 από AGIALAS
καυστηρας bxax (digital) δημιουργήθηκε από AGIALAS
χρονια πολλα σε ολους!!! καλη χρονια!!! χρησιμοποιω απο περσυ τον bmax digital και εχω πραγνματικα αγανακτησει,στεναχωρηθει,παγωσει!!! καιεω κουκουτσι ελιας(αφθονο στην περιοχη μου) και εχω θεματα ρυθμισης! καθε λιγο μου σβηνει. καθε πρωι το βρισκω απενεργοποιημενο. η οθονη γραφει απενεργοποιημενο -ελλιψη καυσιμου!! αυτο αποκλειεται γιατι . η δεξαμενη ειναι γεματη. ο τεχνικος που μου τον πουλησε κ εκγατεστησε ειναι σχετικος οσο εγω, χα χα χα .καμια βοηθεις παρα μονο πειραματα,αποριες κι αυτος! ξοδεψα παρα πολλα λεφτα....καθως εβελα κ καζανι ADGREEN το παρακολουθω σχεδον 12ωρο!!!!!!!!! ισως η πρωτη ριξα φαγητου ειναι μεγαλη και μπουκωνει.. ..ισως θελει περισσοτερο αερα. Εντοπισα οτι το προβλημα ειναι οτι δε περνει μπροστα μετα τν αναμομη( οχι παντα,σιγουρα μια φορα ομως Αληθεια???? ποια ειναι τα επιθυμιτα lux?? Πως μπορω να τα ανεβασω??? Aν καποιος βε βοηθουσε θα το εκτιμουσα αφανταστα!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162026 από dragonfly
Απαντήθηκε από dragonfly στο θέμα καυστηρας bxax (digital)
Χρονια πολλα καλες γιορτες.
Οι καλυτεροι καυστηρες γιαυτα τα καυσιμα (κουκουτσια -πυρινοξυλα-αγροπελετ) ειναι τυπου volcano που εχουν μεν χαμηλοτερη αποδοση δεν εχουν ομως αστοχιες εκκινισης.Αν βαλεις πελετ ξυλου πιστευω δεν θα εχει προβλημα ο καυστηρας θα εχει η τσεπη σου,Τσεκαρε την υγρασια του καυσιμου και την διαδικασια εκκινισης με κρυο λεβητα(πολυ καυσιμο μπουκωνει,πολυς αερας δεν κανει αναφλεξη, υγρασια στο καυσιμο τα ιδια)ελπιζω να το λυσεις ενας φιλος πριν μερικα χρονια με το ιδιο προβλημα τον αντκατεστησε με volcano γιατι βαρεθηκε να περναει το χειμωνα στο λεβητοστασιο. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ