ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΠΕΛΛΕΤ MICRONOVA

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #170999 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μετα απο κεραυνο και με μεγαλη ΕΥΚΟΛΙΑ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΘΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ¨¨¨ΠΛΑΚΕΤΑ¨¨¨!!!!!!!!!!!εγω ασχοληθηκα μεχρι το μετρο του δυνατου και επισκευαστηκε οικονομικα!!!!!!!οχι με 250Ε Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ 150 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 200 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ Ο ¨¨¨ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ¨¨¨ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΦΙΣΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΟΤΙ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΚΑ ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!ΔΕΣ ΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ!!!!!!www.facebook.com/100002975040111/videos/3382401305202338/
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171002 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΠΕΛΛΕΤ MICRONOVA
Γεια σου Μάστορα! Μήπως να βγάλουμε ένα φιρμάνι να μαζέψουμε πεταμένες πλακέτες από αυτούς που είπαν άλλαξε την πριν την ελέγξουν?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171028 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΙΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ¨¨ΘΕΣ ΠΛΑΚΕΤΑ¨¨¨ΛΕΕΙ Ο ΓΚΟΥΡΟΥ (ΠΟΙΗΤΗ ΤΟΝ ΛΕΩ ΕΓΩ)ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ !!!!!!!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΜΑΜΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙΣ ΞΕΚΟΥΜΠΩΝΕΙΣ !!!!!ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ..............................................................................................................................................................................................ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΞΑΝΤΛΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΟΙ!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171035 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες τε το βιντεο εδω www.facebook.com/100002975040111/videos/...330/3388924927883309 αντικατασταση μοτερ κοχλια σε κοχλια γραναζωτο απο σομπα πελλετ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171165 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες τε εδώ m.facebook.com/story.php?story_fbid=3416...5&id=100002975040111 έγινε επισκευή πλακέτας και γλύτωσε την καινούργια με πολύ χαμηλότερο κόστος!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ