OPOP BlackStar

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #11819 από nasos lar
OPOP BlackStar δημιουργήθηκε από nasos lar
black star εχει κανείς να συζητήσουμε?
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13061 από perigatos
Απαντήθηκε από perigatos στο θέμα OPOP BlackStar
Καλησπέρα.
Πριν ένα χρόνο αγόρασα τον λέβητα Blackstar 30kW και είμαι πολύ ευχαριστημένος. :) Ειναι καλό και οικονομικό εργαλείο. Έχω σπίτι 150 τ.μ.3-όροφη μεζονέτα και εχω κάψει εως τώρα 2800 kg με θερμοκρασία στο σπίτι 22-23 βαθμούς C. Έχω δοκιμάσει διάφορα πελλετς. Το Blackstar καίει όλα τα πελλετς χωρίς πρόβλημα. Περιμένω παρατηρήσεις.
Καλή Ανάσταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13072 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα OPOP BlackStar

perigatos έγραψε: Καλησπέρα.
Πριν ένα χρόνο αγόρασα τον λέβητα Blackstar 30kW και είμαι πολύ ευχαριστημένος. :) Ειναι καλό και οικονομικό εργαλείο. Έχω σπίτι 150 τ.μ.3-όροφη μεζονέτα και εχω κάψει εως τώρα 2800 kg με θερμοκρασία στο σπίτι 22-23 βαθμούς C. Έχω δοκιμάσει διάφορα πελλετς. Το Blackstar καίει όλα τα πελλετς χωρίς πρόβλημα. Περιμένω παρατηρήσεις.
Καλή Ανάσταση


Κι εμείς περιμένουμε να ανοίξεις θέμα, όπου θα παρουσιάσεις με λεπτομέρειες τον λέβητά σου. Περιοχή, παλιότερη κατανάλωση σε πετρέλαιο και όλα τα σχετικά. Πολύς κόσμος ψάχνεται για μελλοντική αγορά κι έχουμε υποχρέωση να τον βοηθήσουμε, λέγοντας τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα των μηχανημάτων μας.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13073 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα OPOP BlackStar
Mηπως perigate να σε φωναζαμε Καβουρα?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13148 από nasos lar
Απαντήθηκε από nasos lar στο θέμα OPOP BlackStar
καλησπερα σε ολους και χρονια σας πολλα....εγω εχω εναν 30αρι απο τελη ιανουαριου 2012....εχω σπιτι 120 τμ 2ος οροφος σε μονοκατοικια....τον ιανουάριο εκαψα περι τα 700-800 λίτρα πετρελαιο ενω το φεβρουαριο πελλετ περι τα 1300 κιλα...ιδια θερμοκρασια....εκαψα μακη και αχιρα...ειμαι ευχαριστημενος απο το μηχανημα αφου καιω τα μισα σε χρηματα...το θεμα ειναι αν γινεται να καψουμε λιγότερο....λογω ρυθμησεων..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13149 από nasos lar
Απαντήθηκε από nasos lar στο θέμα OPOP BlackStar
τι ρυθμίσεις εχεις; πιστευω οτι καις λιγο.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ