OPOP BlackStar

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34679 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα OPOP BlackStar
Άλλος ένας pellet λέβητας OPOP BIOPEL 30KW τοποθετήθηκε με επιτυχία !

Μπήκε παράλληλα με τον λέβητα πετρελαίου , και τον συνδέσαμε έτσι χειροκίνητα ποιο από τα 2 θα θέλω να δουλεύω .

ο OPOP BOPEL ήρθε την δευτέρα και μπορώ να πω πως είναι πραγματικά πολύ όμορφο σαν μηχάνημα , με ένα controller απόλαυση που σου δίνει την αίσθηση ότι αυτό που πήρες θα σε άφησε έκπληκτο και ευχαριστημένο

Η εγκατάσταση την έκανε ο Χρηστος8 , με πολύ μεράκι και όρεξη και το λέω αυτό γιατί εαν δείτε στις φωτο ποιο εργοστασιακή εγκατάσταση δεν γινόταν !

κατά το βραδάκι ήρθε και ο αντιπρόσωπος όπου την αναψαμε και την τεσταραμε , το πόρισμα? σκέτο σκυλί όπως λένε , ανέβαζε την θερμοκρασία πολύ εύκολα σε ένα σπίτι χωρίς κέλυφος 60+60+300λιτρα ΖΝΧ ταυτόχρονα (όλα ανοιχτά) ,χωρίς τριοδες και χωρίς δοχείο αδράνειας . βέβαια ο χειμώνας θα δείξει όποτε την άνοιξη θα έχω ποιο πλήρες εικόνα.

εάν θέλει κανείς κάτι να ρωτήσει ευχαρίστως
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by fotisbasm. Αιτία: Προσθήκη φωτό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34703 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα OPOP BlackStar
Καλορίζικος,καλόκαυστος και χαιρομαι που έμεινες ευχαριστημένος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35078 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα OPOP BlackStar
Αντε αντε καλες καυσεις ευχομαι και με ζεστασια ολο το χειμωνα . Φωτογραφιες που εχουμε δε βλεπω τιποτε !! :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41333 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα OPOP BlackStar
Ας μιλήσουμε για ρυθμίσεις που θα μειώσουν την κατανάλωση
Ποια είναι η κατανάλωση σας αυτή την περίοδο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44737 από Dimos78
Απαντήθηκε από Dimos78 στο θέμα OPOP BlackStar
Φιλοι μου καλησπερα..Εχω εγκαταστησει ενα black star opop 40 κ εχω προβλημα με την αναφλεξη.προσπαθει ν αναψει κανει δυo φορες προσπαθεια κ μετα μου βγαζει fault ignition..Τι μπορει να φταιει..καποιες λαθος ρυθμισεις η καποιο ελλατωμα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44740 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα OPOP BlackStar

Dimos78 έγραψε: Φιλοι μου καλησπερα..Εχω εγκαταστησει ενα black star opop 40 κ εχω προβλημα με την αναφλεξη.προσπαθει ν αναψει κανει δυo φορες προσπαθεια κ μετα μου βγαζει fault ignition..Τι μπορει να φταιει..καποιες λαθος ρυθμισεις η καποιο ελλατωμα?


Καλησπέρα Δήμο,με τον τεχνικό ή τον αντιπρόσωπο μίλησες καθόλου ? Του επισήμανες το πρόβλημα ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ