Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39371 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
Ωραια φιλε μου.Ναι τον εχω απο περσι.Λεπτομερειες θα σου γραψω συντομα.Εγω τον δουλευα και το καλοκαιρι για ζεστα νερα,για 2 σπιτια 1 τσουβαλακι εφτανε 4-5 μερες αναλογα τις ρυθμησεις,συνεχεια αλλαζα για να βρω το ιδανικο(ξεχασα να σου πω οτι εκαψα το BIOTHERM)45-48 βαθμους ζητουσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39389 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
...πολύ θα ήθελα να συμμετέχω σ'αυτές τις συζητήσεις ,να αλλάξουμε απόψεις και να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο αλλά δυστυχώς επαγγελματικοί λόγοι αυτή την περίοδο δεν με αφήνουν να χαλαρώσω!!!...ελπίζω να το πετύχω από τις αρχές του επόμενου μήνα!!!!!.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39997 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
φιλε οποτε μπορεις πολυ ευχαριστως,αν θες στειλε καποιο e-mail για να μιλησουμε η και απο το τηλ. πιο καλα...η στο facebook.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by STAMKON.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45377 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
ο φωτοσενσορας φτανει 450-500 με το bio-therm....αερας 88%-πελλετ 38%...extiction 60 sec

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45386 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore

STAMKON έγραψε: φιλε οποτε μπορεις πολυ ευχαριστως,αν θες στειλε καποιο e-mail για να μιλησουμε η και απο το τηλ. πιο καλα...η στο facebook.

Επειδη ο Διονύσης είναι εκτός εδρας σε υπηρεσία αν δεν εχετε καταφέρει να μιλήσετε στείλε μου ενα μύνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να σου στείλω το κινητό του.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45914 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
Ευχαριστω jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ