Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58108 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
καλωσορισες Διονύση και παλι στα πατρια εδαφη.....καλες γιορτες να εχουμε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110437 από aristidis540
Απαντήθηκε από aristidis540 στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
το θεμα βλεπω ειναι ανενεργο εδω και μηνες,αλλα τωρα που αρχιζει να κρυωνει ο καιρος θα μιλησετε για τους λεβητες σας.
εγω μια ερωτηση θελω να κανω αφου αυτο τον καιρο ειμαι στο ψαξιμο,ειδα οτι υπαρχει dakon dor 16kw μικρουλης οτι πρεπει για την περιπτωση μου.
Η ερωτηση ειναι,εσεις απο που τους πηρατε να ρωτησω για τιμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110441 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore

aristidis540 έγραψε: το θεμα βλεπω ειναι ανενεργο εδω και μηνες,αλλα τωρα που αρχιζει να κρυωνει ο καιρος θα μιλησετε για τους λεβητες σας.
εγω μια ερωτηση θελω να κανω αφου αυτο τον καιρο ειμαι στο ψαξιμο,ειδα οτι υπαρχει dakon dor 16kw μικρουλης οτι πρεπει για την περιπτωση μου.
Η ερωτηση ειναι,εσεις απο που τους πηρατε να ρωτησω για τιμη.


Σε ποιά περιοχή είσαι?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110455 από aristidis540
Απαντήθηκε από aristidis540 στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
θεσσαλονικη δυτικα προς σινδο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110499 από GEO
Απαντήθηκε από GEO στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore

aristidis540 έγραψε: το θεμα βλεπω ειναι ανενεργο εδω και μηνες,αλλα τωρα που αρχιζει να κρυωνει ο καιρος θα μιλησετε για τους λεβητες σας.
εγω μια ερωτηση θελω να κανω αφου αυτο τον καιρο ειμαι στο ψαξιμο,ειδα οτι υπαρχει dakon dor 16kw μικρουλης οτι πρεπει για την περιπτωση μου.
Η ερωτηση ειναι,εσεις απο που τους πηρατε να ρωτησω για τιμη.


Εγω τον πηρα απο τον επισημο αντιπροσωπο και ειμαι ευχαριστημενος απο εξυπηρέτηση και τεχνική υποστήριξη

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...t=15&Itemid=53#22658
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110500 από aristidis540
Απαντήθηκε από aristidis540 στο θέμα Peletix eko / Dakon DOR 24kW / Bado Ecofire E1 by fillmore
ωραια φιλε μου θα παρω ενα τηλεφωνο αυριο να ρωτησω.
εσυ ποιον εχεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ