Viadrus 32kW by KERBEROS

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128893 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS
Προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφίες, αλλά δεν τα καταφέρνω. Καμιά βοήθεια; Έχω καιρό να ανεβάσω.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128900 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS

KERBEROS έγραψε: [img]http://[/img]

Πέτρο αν ήθελες να βαλεις καποιο Link δεν εγινε σωστα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129001 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS
1) Τελικά δεν μπορώ να ανεβάσω τις φωτογραφίες, στις οποίες απεικονίζεται το 'μαγκάλι' -χώρος καύσης- του λέβητά μου, μετά από κατανάλωση 200+ κιλών πέλλετ Scwei. Είναι σαν να μην έχει καεί σχεδόν τίποτα, αέρας!

2) Θέλω να τονίσω την ΑΨΟΓΗ εξυπηρέτηση του Γιώργου Ζαφειρόπουλου (ZarisEcoEnergy). Χωρίς κανένα άγχος για μένα (πρώτη φορά φέτος) είχα άμεση ανταπόκριση σε ό,τι του ζήτησα. Αυτοί είναι επαγγελματίες και -επειδή δε γελιέμαι ποτέ με τους ανθρώπους- καλά παιδιά.

3) ΕΦΤΑΣΕ Ο ΝΕΟΣ ΜΟΥ ΚΑΥΣΤΗΡΑΣ!!! Οι Τσέχοι αναγνώρισαν ότι ο καυστήρας με αισθητήρα καυσαερίων είναι ξεπερασμένος και με δυσκολίες τις ζεστές ημέρες, οπότε έστειλαν -αφού δοκίμαζαν για πολύ καιρό- καυστήρα με αισθητήρα φωτός και νέο κοχλία. Μπορεί να μη φτιάχνουν τα αρτιότερα μηχανήματα, αλλά είναι σοβαρή εταιρεία που σέβεται τον πελάτη και εκτιμά τη γνώμη του (αρκεί να μην ουρλιάζεις σαν τρελός και προσπαθείς να συνεννοηθείς). Σε λίγες μέρες θα τον εγκαταστήσουν.
Ο εγκαταστάτης μου, τα ΤΖΑΚΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, παρά το γεγονός ότι τους έπρηζα όλο αυτό τον καιρό, έκαναν ό,τι μπορούσαν, για να βοηθήσουν την κατάσταση. Ο ίδιος ο Αλέξανδρος τελικά είναι σπαθί.

4) Έτσι και τελειώσει το θέμα με επιτυχία, τότε προτείνω ανεπιφύλακτα και τον λέβητα και τον εγκαταστάτη μου. Εταιρεία, μηχάνημα κι εγκαταστάτης θα είναι υποδειγματικοί!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133062 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS
Ο νέος μου καυστήρας τοποθετήθηκε (Green Therm 32 Kw). Η μέρα με τη νύχτα με τον προηγούμενο τεχνολογικά. Εύχομαι να μην έχει κανένα πρόβλημα. Εντυπώσεις από την αναμενόμενα μειωμένη κατανάλωση σε λίγες ημέρες.

Άρα και ο τίτλος του θέματος πρέπει να αλλάξει σε Viadrus 32 Kw. Βοήθεια συντονιστές!!! :)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133072 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS
Αντε καλοκαυτος ο καινουριος καυστήρας και απροβληματιστος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134855 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Viadrus 32kW by KERBEROS
Ενώ ακόμα καίω πέλλετ λόγω του φετινού 'χειμωνιάτικου' Μάη κι ενώ ο νέος καυστήρας είναι απλά άψογος, παρήγγειλα τελικά και πέλλετ για του χρόνου: 4 παλέτες Scweighofer και 1 Terra Vera (265 E και 260 Ε αντίστοιχα, δηλαδή με περσινές τιμές).

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ