Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87955 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

betonly έγραψε: Ναι απο στάχτη καθόλου στον χωρο καυσαεριων



Ααααα δηλαδη ο θεοδοσης εννοει πως 8 λιτρα σταχτη βγενει μονο απο τα τουμπο εγω νωμιζα απο ολο τον
λεβητα ειπα και γω!!!!!

Παντως αν εχεις ακαυστα πελλετ ειναι θεμα.

Καλα αν βαλω και εχω προβληματα νωμιζης θα στο πω!!! χαχαχα


Ναι, εγώ εννοώ 8 λίτρα στάχτη απ' τη γωνία στο μπουρί, άλλα 20 λίτρα απ' τα τούμπος και καμμιά πενηνταριά ακόμη απ΄το χώρο καύσης! Αυτά σε κάθε τόννο πέλλετ! Το συσκευάζω σε σακούλες και το πουλάω για λίπασμα στους μπαξεβάνους της περιοχής. Τα έχω οικονομήσει!

Και την μπάλα στην κερκίδα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Grecu_

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87956 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

hoyo έγραψε: kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..



Ενταξει δεν ειναι και λιγα τα τετραγωνικα αν δεν εχεις και μονωση και εχεις μεσα στο σπιτι 24-25 βαθμους
καλα ειναι.

Ωμος πως γινεται και τα δυο να ειναι Αθηνα μηπως το μηχανημα για να αποδοση θελει β.Ελλαδα και κρυο...

Ναι, αν βάλουμε 5-6 τέτοια στο Βόρειο Πόλο, θα λιώσουν οι πάγοι όλοι και θα μας πνίξουν οι πλημμύρες...
Μπας και γλυτώσουμε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87958 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

hoyo έγραψε: kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..



Αλλος απο δω καλα ο ενας πετρες ο αλλος τσιμεντο μηπως πηρατε μπετονιερες!!!!!

Κι άλλοι βάζουν τα τούβλα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87971 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Θεοδοση γιαυτο φωνάζω πως το δικό μας μηχάνημα ειναι εντελώς πατάτα δεν έχει σχέση με το δικό σας μόνο στην μάρκα ειναι ίδιο το ξέρω ειναι δύσκολο να το καταλάβετε αλλά αυτή ειναι η πραγματικότητα έχουμε μεγάλη κατανάλωση εμείς στην Αθήνα και σας είπα μιλήσαμε με εταιρία και είπε βάλτε δοχείο αδράνειας τι να πω μπλεχαμε ο ένας έχει 120+60 και εγώ 100 εγώ θέλω 3 σακιά και ο άλλος 4-5 εξαρτάται τι καιρό έχει έξω τα έχουμε τόσες φορές δεν υπαρχηγός λύση μόνο εάν βρεθη κάποιος και τον πουλισω δεν κανη για εμάς. Τι να πω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87973 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: Ρε agge δεν πεζεσε εδώ ο κόσμος χάνεται. Και εσύ μου λες εάν κάνω τον λεβιε πάνω κάτω σωστά χαχαχαχα στάχτες και λεβιεδες δεν έχει να κανη με καταναλωση ούτε πόσο καπνοδοχο έχουμε που ρωτήσεις τον θεοδοση. Κατάλαβα πως όλα έχουν να κάνουν με ποσά νερά υπάρχουν στο δυκτιο και όχι με το τι έκαψα πέρσι και ποσά τετραγωνικά έχω αυτά ειναι για να πουλήσουν και μόνο να πουλήσουν μου είπαν να βάλω δοχείο αδράνειας η εταιρία εσείς τι κάνετε σε αυτή την περίπτωση; Οταν είπα στην εταιρία να μου στείλουν το μεγάλο θεοδοση επέμεναν πως Οκ ειναι αυτό με τα 74 λίτρα τώρα λένε να βάλω δοχείο. Αντε εσύ ΤΟΡΑ να σινενοιθης με αυτήν την εταιρια.3500 κιλά έχω φταση μέχρι ΤΟΡΑ από 1 Δεκεμβρίου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88039 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Starfire Maxi 30

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

hoyo έγραψε: kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..


Εγώ 4 μήνες, Βόρεια Ελλάδα, 200 τ.μ. και 4,5 τόνους
Θα τρελαθούμε παιδιά!


Θεοδοση με αυτα που γραφεις σημαινει πως εχεις 2,5 τσουβαλακια καταναλωση την ημερα. Σωστα?? Τετοια καταναλωση εχω και εγω αλλα σε σπιτι 120τμ με 80τμ επιδαπεδια και 40τμ με σωματα και με καλη μονωση. Σημερα που ειναι σχετικα κρυος ο καιρος, μπορεις να μου πεις ποση καταναλωση εχεις??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ