Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88528 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: Νομίζω πως έχεις κάποιες γνώσης θέρμανσης θεοδοση και αναφερόμενα σε αυτούς που δεν έχουν εάν είσαι σε αυτούς σιγνωμη



Κι όμως δεν έχω καμμιά γνώση από θέρμανση και λέβητες, άρα ήμουν μέσα σ' αυτούς που ...λένε ψέμματα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88576 από πανος
Απαντήθηκε από πανος στο θέμα Starfire Maxi 30
`

betonly έγραψε:

πανος έγραψε:

betonly έγραψε: agge εσυ β ελλαδα εισαι θελησ να στο πουλισω οσο το πηρα΄? η εαν ακουσησ να θελη τεοιο μηχανιμα φεραρι το ονομασν χαχαχαχα θα στο δωσω σε τιμη πατινιου.

δηλαδη για να καταλαβω πως γινετε να εχεις περισσοτερα νερα στο δυκτιο ζεστενεις και καμια πισινα η εχεις το λεβητα στη δυση και το σπιτι στην ανατολη .εγω με 120 μετρα εκαψα κατω απο δυο τονους 4 μηνες ο θερμοστατης στο 21.5 καρφομενος .αμα η πατατα σου βγαλει παραφιαδες στηλε να φυτεψουμε στη β ελλαδα καινουργια ποικιλια πατατοπελετ εσυ θα μας τρελανεις

. Πάνος ούτε δύση ούτε ανατολή είμαι αλλά ούτε πισίνα ζεστενω. Αλλά ΕΠΙΔΗ μάλλον δεν έχεις ιδέα απο θέρμανση και ΕΠΙΔΗ εδώ έχω βαρέθη να διαβάζω ψέματα εκτός μόνο απο κάποια άτομα που έχουν γνώση με θέρμανση. Θα ήθελα να σου πω πως εάν είσαι τόσο πόλη ευχαριστημένος με το εργαλείο σου εάν κάποιος θέληση να παρη σαν το δικό σου πόλη ευχαρίστως να του πουλισω το δικό μου Γιατί με αυτά που εσείς γράφετε ότι έχετε κατανάλωση 1-2 τσουβαλακια την ημέρα το δικό μου δεν ειναι πόλη μεγάλη πατατα. Πρόσεχε έτσι το δικό μου λεω

εσυ θελεις να μας πησεις πως επειδη εσυ δεν εισαι ευχαριστημενος με το λεβητα σου οτι ολοι οι λεβητες δεν ειναι καλοι και πως ειμαστε ψεφτες .να πουμε ψεματα για ποιο λογο? για να υπερασπιστουμε τον εμπορο? μωρε αμα ηταν μαπα το μηχανιμα θα του το πεταγαμε στο κεφαλι .παντος ο χαρακτηρισμος του ψευτη ειναισοβαρος και απορω πως τον πετας τοσο ευκολα ντροπη τιποτα αλο δεν εχω να πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88592 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Starfire Maxi 30
Ας πω κι εγω το δικο μου ''ψεμα''... λοιπον!!!

Ζεσταινω δυο σπιτια στη Λαρισα 130μ2 και 50μ2 με θερμοκρασιες 21-22 μερα-νυχτα.

Απο 25/10 μεχρι και σημερα 21/2 καταναλωση 3,5 τονους sweighofer.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ, πανος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88880 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

kiko73 έγραψε: Ας πω κι εγω το δικο μου ''ψεμα''... λοιπον!!!

Ζεσταινω δυο σπιτια στη Λαρισα 130μ2 και 50μ2 με θερμοκρασιες 21-22 μερα-νυχτα.

Απο 25/10 μεχρι και σημερα 21/2 καταναλωση 3,5 τονους sweighofer.



Μεσα στην Λαρισα για τον φετινο χειμωνα δεν υπηρχαν πολλες παγωνιες.

Εσυ πρωτη χρονια τον εχεις?

Εχεις καλη μονωση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89613 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Starfire Maxi 30
Ναι μεσα στη Λαρισα.

Οντως φετος δεν εχει και τοσες παγωνιες οσο αλλες χρονιες και ειδικα οσο την περσινη χρονια.

Ειναι η πρωτη μου χρονια με τον λεβητα και οι εντυπωσεις μου μεχρι τωρα ειναι πολυ καλες!

Τα σπιτια εχουν καλη μονωση στους τοιχους και καλα κουφωματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89780 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Starfire Maxi 30

kiko73 έγραψε: Ας πω κι εγω το δικο μου ''ψεμα''... λοιπον!!!

Ζεσταινω δυο σπιτια στη Λαρισα 130μ2 και 50μ2 με θερμοκρασιες 21-22 μερα-νυχτα.

Απο 25/10 μεχρι και σημερα 21/2 καταναλωση 3,5 τονους sweighofer.



kiko, με αυτα που γραφεις σημαινει πως εχεις 2 τσουβαλακια την ημερα καταναλωση. Σωστα?? Εγω εχω περισσοτερη καταναλωση σε λιγοτερα τετραγωνικα. Υποψιαζομαι πως την ζημια σε μενα μου την κανει το μποιλερ για τα ζεστα νερα χρησης, το οποιο ειναι 300 λιτρα και ζεσταινεται συνεχεια. Θα το αφαιρεσω για λιγες μερες για να δω τι γινεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ