Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17374 από akis kyriakidis
Απαντήθηκε από akis kyriakidis στο θέμα Starfire Maxi 30
O Starfire maxi 30 ανήκει στην Εlite των πιο αξιόπιστων μηχανημάτων καύσης pellet .

Έχει εξαιρετικά Υψηλό Δείκτη Best Value For Money .

Εναλλάκτη Νερού με 40 τούμπα και στροβιλιστές καυσαερίων + χειροκίνητο σύστημα καθαρισμού των τούμπων ώστε να έχεις συνέχεια καθαρό τον λέβητα σου δύσκολα θα συναντήσεις σε άλλο παραπλήσιο προιόν για να το συγκρίνεις με τον maxi 30 .

Απροβλημάτιστος , Ακούραστος , Οικονομικότατος στη καύση ( Β.Α 92 % ) αποθεώνεται και προτείνεται με καύση pellet καθαρού ξύλου ( din plus / En A1 ).

Αν θυμάμαι καλά ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ η αναλογία καύσης είναι 1/1,85 δηλαδή μια κατοικία που έκαψε πέρσυ 5tn πετρελαίου θα χρειαστεί γύρω στους 9 tn pellet με τον maxi 30.

5 χρόνια εργοστασιακή Εγγύηση , 2 χρόνια Εγγύηση των Ηλεκτρικών Μερών του συνοδεύουν την αγορα του .

Είναι πολύ Δύσκολο να ακούσεις ή να διαβάσεις άσχημα σχόλια από πελάτη που τον έχει εγκαταστήσει στην οικία του σε ελληνικά και μη phorums .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , www.promitheas.org.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zoomanakos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17426 από zoomanakos
Απαντήθηκε από zoomanakos στο θέμα Starfire Maxi 30
Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17433 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Starfire Maxi 30

akis kyriakidis έγραψε: O Starfire maxi 30 ανήκει στην Εlite των πιο αξιόπιστων μηχανημάτων καύσης pellet .

Έχει εξαιρετικά Υψηλό Δείκτη Best Value For Money .

.....


Δεν αμφιβάλλω ότι είναι καλό μηχάνημα αλλά η υπερβολή με ξενίζει. Για αυτό και ρωτώ είσαι χρήστης του μηχανήματος ή το εμπορεύεσαι;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17447 από akis kyriakidis
Απαντήθηκε από akis kyriakidis στο θέμα Starfire Maxi 30
Στην θεσσαλονίκη όπως γνωρίζεις φίλτατε Τάκη και χρήστος8 υπάρχει η κεντρική αντιπροσωπεία του Starfire maxi 30 .

Επίσης θα πρέπει να γνωρίζετε ότι ο αντιπρόσωπος του είναι από τους πιο "σοφούς" στην αγορά του pellet αφού ασχολείται τουλάχιστον πάνω απο μια 10 ετία με τη συγκεκριμένη καύσιμη ύλη ( pellet ) .
Ελάχιστοι άνθρωποι ακόμη και απο την αγορά της Θέρμανσης έχουν αυτή τη τεχνογνωσία , πίστεψε με .

Η ενασχόληση μου με την αγορά των λεβήτων θέρμανσης ( είμαι και εγώ υιός πρώην λεβητοποιού ) και η συνεργασία μου με τον ΠΡΟΜΗΘΕΑ www.promitheas.org.gr μου δίνει τη δυνατότητα να έχω και να μοιράζομαι μαζί σας στατιστικά από την καύση όλων σχεδόν των λεβήτων καθώς και τα προβλήματα που αυτοί εμφανίζουν.

Απλά θεωρώ ότι στην εποχή που ζούμε και ανάλογα με το budget που διαθέτει ο κάθε καταναλωτής θα πρέπει να του προτείνουμε όλοι μας Αξιόπιστες , Δοκιμασμένες και Αριστες Λύσεις .

Άλλωστε δεν έχει όλος ο κόσμος το ποσό των 4.500 € για να επενδύσει στην αλλαγή του λεβητοστασίου του σήμερα .

Τέλος θεωρώ ότι η αγορά ενός προιόντος θα πρέπει να συνοδεύεται απο ένα άρτια οργανωμένο after sales και απο ένα σοβαρό επιχειρηματία που να έχει αφήσει τα διαπιστευτήρια του στην αγορά .

Αυτή είναι και η ασφάλεια που δίνεις στον τελικό καταναλωτή.

Είναι υπερβολή ότι το Schweighofer & το Αmeco ή το Αmeco & και το Schweighofer είναι Άριστα προιόντα καύσης ?

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση και το mail μου και το προσωπικό μου κινητό είναι στη διάθεση σας .

Άλλωστε με αρκετούς από το forum είχαμε επαφές χωρίς να γίνονται πωλήσεις μεταξύ μας .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , www.promitheas.org.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ, χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #21931 από fiwi
Απαντήθηκε από fiwi στο θέμα Starfire Maxi 30
Ευχαριστώ τον κύριο Θεοδόση για το χρόνο που διέθεσε για να μου απαντήσει τα ερωτήματα μου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #21966 από ionass
Απαντήθηκε από ionass στο θέμα Starfire Maxi 30
Μπράβο στον κύριο Θεοδοση καθώς ειναι απο τους λίγους που μας έδωσαν μια σχέση του τι έκαιγε και τι καιώ τώρα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ