Waterland bioenergy S40

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119160 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Waterland bioenergy S40
Εκείνο που δεν κατάλαβα είναι (Καθαρισμός ανά 4 λεπτά -> 12 δευτερόλεπτα) το 12 δεύτερα είναι η διάρκεια; Πολύ δεν είναι; :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119164 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Waterland bioenergy S40
Χρήστο καλοκαυτος ο λέβητας, οπως είπα και στον Stoikon θα πρεπει να πείτε τον Δημητρη που τα εισάγει οτι πουλησανε πολλά μηχανήματα εξαιτίας του energ.gr και θα πρεπει να συμβάλλουν στο κοινωνικό εργο του energ.gr. Ισως δεν παρακολουθουν εδώ μεσα.

Ο συγκεκριμένος λέβητας είναι ενα μηχάνημα που ανακάλυψα στην διαρκεια που εψαχνα να δω στοιχεία για το καυστηρα που φοράει μια και τον είχα συνάντησει σε καποια αλλη συνθεση με ξυλολέβητα buderus Logano 111. Από εμένα ωθούμενος το πήρε και ο Νικος Sp4wN και μετά αρκετοί ακόμη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119166 από CLIAKOP
Απαντήθηκε από CLIAKOP στο θέμα Waterland bioenergy S40
Ναί 12 δευτερόλεπτα διάρκεια καθαρισμού για να έχει όσο γίνεται λιγότερα υπολλείματα στο τασάκι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119169 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Waterland bioenergy S40

CLIAKOP έγραψε: Ναί 12 δευτερόλεπτα διάρκεια καθαρισμού για να έχει όσο γίνεται λιγότερα υπολλείματα στο τασάκι.


Εγώ όταν το έβαλα στο 5 μου έσβεινε μερικά αναμμένα πέλλετ και το κατέβασα στο 2 που είχε από την αρχική ρύθμιση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ