farmer bio 16 kw

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127214 από bill069
Απαντήθηκε από bill069 στο θέμα farmer bio 16 kw
Ειλεικρινα σας ευχαριστω ολους σας που μοιραζεστε τις γνωσεις σας και τις εμπειριες σας μαζι μου,δεν το εχω το αντικειμενο και οτι μου λενε αυτοι που μου τον εγκατεστησαν (υδραυλικος,και εγκαταστατης,προμηθευτης,τους πιστευω ,οσον αφορα το σπιτι μου ειναι μονοκατοικια 30 ετων στην οποια φετος με το εξοικονομω περασα κουφωματα αλουμινιου,μονωσα το ταβανι με αφρο 5 εκατοστα,αλλα ειμαι σε ανοιχτο μερος και εκτεθειμενο απο παντου στον καιρο φετος θα τη βγαλω ετσι οπως μου τον συνδεσανε τον λεβητα και οποιαδηποτε αλλαγη του χρονου αποκομιζοντας και λιγη εμπειρια απο εδω και απο τη χρηση,οσον αφορα την καταναλωση την τελευταια εβδομαδα ειμαι μονος μου και τον σβηνω στις 7+30 το πρωι και τον ξαναναβω στις 10+30 το βραδυ(το καλο ειναι οτι ξαναναβει σε δυο λεπτα απο την θρακα που κραταει τοσες ωρες δεν εχει αντισταση)και θερμοκρασιες 12 το βραδυ 5 βαθμους 7+30 το πρωι 2,5-3,5 εκαψε σε 6 μερες 7 τσουβαλια,και παλι σας ευχαριστω και κατι τελευταιο που ξεχασα να αναφερω την περιοχη λιγο εξω απο καρδιτσα σε περιοχη με μονοματοικιες μον και αραοκατοικημενη γιατι προκειται για χωριο,καλες και οικονομικες καυσεις σε ολους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ