Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130383 από arel
πριν από τρία 24 ώρα περίπου εγκατέστησα σε χώρο μου το προαναφερόμενο λέβητα pellet μετά από πολύκαιρη αξιολόγηση του.
δεν είμαι επαγγελματίας του αντικειμένου αλλά για τους κατέχοντες μια επιφανειακή τεχνική γνώση πιστεύω ότι το στήσιμο του είναι σχετικά απλή.
[img]http://http://img836.imageshack.us/img836/84/rn25.jpg[/img]

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130393 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet

arel έγραψε: πριν από τρία 24 ώρα περίπου εγκατέστησα σε χώρο μου το προαναφερόμενο λέβητα pellet μετά από πολύκαιρη αξιολόγηση του.


μήπως αυτές οι πλαστικές είναι η προσαγωγή και η επιστροφή του λέβητα?

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130397 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet

egglezos έγραψε:

arel έγραψε: πριν από τρία 24 ώρα περίπου εγκατέστησα σε χώρο μου το προαναφερόμενο λέβητα pellet μετά από πολύκαιρη αξιολόγηση του.


μήπως αυτές οι πλαστικές είναι η προσαγωγή και η επιστροφή του λέβητα?



Που ο λεβητας ειναι επανω σε ξυλινη παλετα? που το πας αυτο ? εχει αρκετα φαουλ η εγκατασταση , και σιγουρα δεν εχουμε δει και την καμιναδα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130415 από arel
Απαντήθηκε από arel στο θέμα Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet

egglezos έγραψε:

arel έγραψε: πριν από τρία 24 ώρα περίπου εγκατέστησα σε χώρο μου το προαναφερόμενο λέβητα pellet μετά από πολύκαιρη αξιολόγηση του.


μήπως αυτές οι πλαστικές είναι η προσαγωγή και η επιστροφή του λέβητα?


ναι είναι όλο το κυκλοφοριακό σε σωλήνωση PEX Φ32x3mm και στο δοχείο διαστολής Φ22x3mm.
δεν γνωρίζω αν επιτρέπεται να αναρτήσω και άλλες 6-7 φωτογραφίες ακόμη για απόλυτη διευκρίνηση της εγκατάστασης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130418 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet
Φυσικα και επιτρεπεται...δωσε κι αλλες.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #130444 από arel
Απαντήθηκε από arel στο θέμα Kozlusan thermokoz slimpel 25 kw λεβητας pellet

fotisbasm έγραψε:

egglezos έγραψε:

arel έγραψε: πριν από τρία 24 ώρα περίπου εγκατέστησα σε χώρο μου το προαναφερόμενο λέβητα pellet μετά από πολύκαιρη αξιολόγηση του.


μήπως αυτές οι πλαστικές είναι η προσαγωγή και η επιστροφή του λέβητα?



Που ο λεβητας ειναι επανω σε ξυλινη παλετα? που το πας αυτο ? εχει αρκετα φαουλ η εγκατασταση , και σιγουρα δεν εχουμε δει και την καμιναδα .


ανάρτηση έξω καμινάδας


απλή,αποτελεσματική κατασκευή από περισσευούμενα μπουριά σόμπας πετρελαίου Φ120,υποδοχή τοίχους Φ150,τ άπωση κενών με αλουμινόχαρτο. ;)
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by arel.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ