Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153411 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΗΜΟ.με το καλο υγιες και καλοτυχο να ερθει το καινουργιο μελος στην οικογενεια!!!!!!!!!!!εγω ακομα κανω μπανια και ψαρεματα .δεν εχω ασχοληθει καθολου με το λεβητα ουτε καν ερευνα για πελλετ!!!!αργει το καλοκαιρι να φυγει.δεν εχω ουτε ενα τσουβαλι καβα!!!!!!!!!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dimospsy

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153412 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
παντως καλυτερες τιμές για πέλλετ είναι μέσα στο καλοκαιρι,αμα περιμενουμε τον χειμωνα να παρουμε....ήδη είναι ανεβασμένες οι τιμες,εκτος από το οικονομικό ,τοτε είναι άλλο θεμα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153415 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Εγώ πάντως από Πελλετ εγώ βρει μία άκρη εδώ και 2 χρόνια ...
190 ευρώ ο τόνος...
Και χωρίς προβλήματα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153631 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπέρα σε όλους .μολις σήμερα τελείωσα με κάποιες μετατροπές στο σπίτι οπως έβαλα έναν ηλιακό διότι έκαιγα το ΣΑΤΟΥΡΝ πετρελαιο για νερό χρήσης.φυσικα και τον έχω παράλληλα για ώρα ανάγκης.εβαλα τέντες στο 70% του σπιτιού που πιστεύω θα κόψουν τον αέρα που χτυπά το σπίτι .εγινε μια αλλαγη θέσης στο σώμα κουζίνας που ήταν πίσω απο την πόρτα .τωρα μένει ένα καθάρισμα το λέβητα πελλετ και να πάρω και πελλετ απο τον τοπικό παραγωγό. Ελπίζω φέτος να ειμαι ακόμα πιο οικονομικός στη θέρμανση.το κακό ειναι ότι αυτά έπρεπε να τα είχα βάλει πριν 2 χρόνια που είχα πάρει το προγράμματα Εξοικονομώ :evil: :evil: και τώρα τα πλήρωσα !!!!! :sick: :silly: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153656 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Μία χαρά Κωστα...μπράβο..

Εδώ στην γειτονιά πάντως άρχισαν να ακούγονται τα κλιματιστικά τις βραδυνές ώρες...

Σε λίγο βλέπω να βάζω προς και εγώ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153831 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπερα σημερα επιασα και καθαρισα τα διαφραγματα του λεβητα πελλετ.τον υπολοιπο αλλη μερα μιας και δεν επιασε ακομα το κρυο και θα ξεκινησω με 400 λιτρα πετρελαιο που εχω εδω και 2 χρονια απο επιδοτηση για να αλλαξω με μικροτερη την δεξαμενη.εχω ενα τονο δεξαμενη τωρα και πιανει μπουγιο!!!!!!!




Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.210 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ