Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131254 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Χρηστο ειχα ετοιμασει απαντηση σε αντιστοιχο τονο με τον δικο σου, αλλα το μετανοιωσα και το εσβησα.

Ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και να δουλεψει το μηχανημα του οπως θελει αυτος, αλλα θα παρακαλεσω να μην βασιζονται ολοι στο ευκολο του πραγματος δηλαδη να ρωτουν κατι εδω(κατι που οφειλε να τους το απαντησει ο εγκαταστατης τους ή ο πωλητης του μηχανηματος!) και που στην τελικη οπως φαινεται δεν τους ενδιαφερει γιατι εκ των υστερων τους ειπε αλλα ο πωλητης.

Εγω εχασα καποιο χρονο για να σκεφτω και να ψαξω ξανα το κοντρολερ και να βρω την λυση! Τελικα αδικως το εκανα - κοινως εχασα τον χρονο μου για να κανω μαγκα τον Αβραμογλου!
Υγ. Προς Θεου εχω παντα την διαθεση να βοηθαω, αλλα το θεμα ειναι πλεον οτι ο χρονος ειναι πολυτιμος!

Η λειτουργια ειναι καθ ολα λανθασμενη, τωρα αν θελετε το αντιλαμβανεστε αν οχι προχωραμε γι αλλα!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, Johnpropoman, STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131273 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα...
Σίγουρα ξέρετε πολλά παρά πάνω απο εμάς...
Και σίγουρα έχετε και μια Α γνώση και σας ευχαριστούμε για την πολλοστή βοήθεια που έχεται δώσει.

Τώρα... Οι άλλοι Λεβητες που δουλεύουν έτσι δεν έχουν υγροποιησεις; ´Η η αποφυγή της υγρό ποίησης γίνατε μόνο με τρίοδι.;δηλαδή τόσο μάπα ειναι η Λεβητες μας;
Τώρα όπως είπα η εταιρία δεν είπε για το ότι ειναι αναγκαίο το δοχείο αδράνειας.Επίσης δεν γνωρίζω τι έκανε ο αβραμογλου παλιά.
Πάντως οπότε χρειαστηκαμε την βοήθεια απο τους τεχνικούς του την είχαμε.

Τέλος πάντων εμένα με έχετε ψήσει και του χρόνου μάλλον θα βάλω τρίοδι και να βάλω τον λεβητα να δουλέψει σε λειτουργία μέσο κυκλοφορητη.Ηδη εχω ρωτήσει και η τιμή με τα περάστηκα μου είπαν 250€ περίπου.(καλά ειναι; )

Και τέλος δόξα το θεό ζεστάθηκαμε φέτος πιο οικονομικά απο ποτέ. Και ο Λεβητας με αυτήν την λειτουργία που μάλλον δεν ειναι σωστή με έβγαλε ασπροπρόσωπο .
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by dimospsy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131276 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet





Βάζω και αυτές τις φωτό για να μου πείτε αν γίνεται η τοποθέτηση τριοδις!

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!! :cheer:
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131347 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
SPIRO VESTA καλησπερα. εγω φιλε που χρειαστικα να αλλαξω το μοτερ του κοχλια μου το εστειλαν δεν πληρωσα τιποτα ουτε μεταφορικα εστειλα το παλιο πισω μου το ζητησαν και το αλλαξα μονος μου.τον εχω κανει βιδες και τον εχω ξαναδεσει!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131348 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΘΟΔΩΡΗ καλησπερα φιλε.εδω λεμε ολοι αποψεις προβληματα λυσεις σε οποιον εχει συμβει κατι ολα καλα και σε ευχαριστω για το χρονο σου αλλα οπως εχω ξαναπει οτι και να ρωτησα την εταιρια μου εχουν πει(τους τα εχω ζαλησει των τεχνικων)και στην τελικη κανει ο καθενας οτι θελει με το λεβητα του!!!!!!!!! ;) ;) ;) εγω τελικα θα τον αφησω ως εχει !4 χρονια ακομα η εγγυηση!!!1μπορει να εχει πεσει και το πετραιλεο ως τοτε!!!!χαχαχχα.ηδη τα 3/4 σε 2 σεζον τα εχω κανει αποσβησει !!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) να συνεχισουμε να βοηθαμε φιλαρακι οποιον εχει προβλημα!!!!!!!!!!φιλικα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131349 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
SPIRO στο 0 δουλευει με το θερμοστατη ο λεβητας on-off με ξηρη επαφη χωρις ρευμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.179 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ