Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133228 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολους.καταναλωση απο 17-2-2014 εως 17-3-2014 με 22 βαθμους μερα-νυχτα σταθερα εκαψα 39 τσουβαλια Χ 4.40Ε==172ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ καλα και οικονομικα :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133920 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπέρα παιδιά.
Αύριο θα κάψω τα τελευταία 2 τσουβαλάκια VEKO και θα στείλω το λεβητα πέλλετ για ξεκούραση καλοκαιρινή.
Εκαψα 4 τόνους και θα ήθελα 10-15 τσουβαλάκια για να βγάλω τον Απρίλη αλλά επειδή έχω λίγο πετρέλαιο (!!!) θα δουλέψει και λίγο ο λέβητας πετρελαίου.
Εξάλλου εδώ στην Αττική δεν συμφέρει να αγοράσω τσουβαλάκια γιατί οι τιμές είναι υψηλές.
Κώστα Vesta από Λαμία ,Dimospy,kosmidis80,primus45 και χρηστος8 ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.Με αυτές ανακάλυψα πολλά και κατάφερα αρκετά.
Καλό υπόλοιπο, θα παρακολουθώ το site , εύχομαι υγεία σε όλους και θα τα πούμε με την νέα σεζόν.
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by PAPADAKIS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133923 από SakiSystem
Απαντήθηκε από SakiSystem στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

PAPADAKIS έγραψε: Καλησπέρα παιδιά.
Αύριο θα κάψω τα τελευταία 2 τσουβαλάκια VEKO και θα στείλω το λεβητα πέλλετ για ξεκούραση καλοκαιρινή.
Εκαψα 4 τόνους και θα ήθελα 10-15 τσουβαλάκια για να βγάλω τον Απρίλη αλλά επειδή έχω λίγο πετρέλαιο (!!!) θα δουλέψει και λίγο ο λέβητας πετρελαίου.
Εξάλλου εδώ στην Αττική δεν συμφέρει να αγοράσω τσουβαλάκια γιατί οι τιμές είναι υψηλές.
Κώστα Vesta από Λαμία ,Dimospy,kosmidis80,primus45 και χρηστος8 ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.Με αυτές ανακάλυψα πολλά και κατάφερα αρκετά.
Καλό υπόλοιπο, θα παρακολουθώ το site , εύχομαι υγεία σε όλους και θα τα πούμε με την νέα σεζόν.


Από πότε τόχεις το πετρέλαιο, αυτό μπορεί να ξίνισε

Πάμε για καλό καλοκαίρι.

Γηράσκω δ' αεί πολλά διδασκόμενος.
Σόλων ο Αθηναίος

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=40367&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #133935 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΝΑ ΣΑΙ καλά φίλε PAPADAKI ότι μπορεί να βοηθήσει ο καθένας μας εδώ καλό είναι να μαθαίνουμε όλοι για οικονομικότερες καύσεις!!!!!!!!!!!!!όλοι ψαχνόμαστε!!!!!!!!!!!!!κανε ένα καλό καθαρισμό και να είναι έτοιμος για τον επόμενο χειμώνα!!!!!
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #133970 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

ΚΩΣΤΑΣ VESTA 40KW έγραψε: ΝΑ ΣΑΙ καλά φίλε PAPADAKI ότι μπορεί να βοηθήσει ο καθένας μας εδώ καλό είναι να μαθαίνουμε όλοι για οικονομικότερες καύσεις!!!!!!!!!!!!!όλοι ψαχνόμαστε!!!!!!!!!!!!!κανε ένα καλό καθαρισμό και να είναι έτοιμος για τον επόμενο χειμώνα!!!!!


Ένα καλό καθάρισμα και θα βγάλω και τα ελατήρια από την λαμαρίνα όπως μου έδειξαν οι φωτογραφίες σου.
Μέχρι πριν τις φωτογραφίες σου--λαμαρίνα και ελατήρια καθαρίζονταν μαζί γιατί δεν ήξερα (!!!) ότι βγαίνουν .Φαντάσου σοκ που έπαθα.Και να πω ότι δεν πιάνουν τα χέρια μου....
Επίσης πήρα καλύτερη σκούπα ηλεκτρική όπως μου είπε ο Dimospy, και γλίτωσα έτσι εργατοώρες στα καθαρίσματα,,όπως και ότι άλλαξα θερμοστάτη στο σπίτι από αναλογικό σε ψηφιακό.
Τα λέμε ...Υγεία ..
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135900 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπέρα και πάλι μετά από πολύ καιρό...
αυτήν την εβδομάδα φώναξα μάστορα να μου κάνει service τον λέβητα.
Έβγαλε τον κοχλία τον καθάρισε...έβγαλε και τα ανεμιστηράκια τα καθάρισε και αυτά...
καμινάδα καθαρισμός ... και έκανε και τον καθαρισμό στα τούμπο όπως κάνουμε εμείς σε κάθε τόνο.

Τιμή όλων αυτών 40 ευρώ...

μου είπε ακόμη για κεραμική αντίσταση Ιαπωνίας 50 ευρώ... αλλά θα περιμένω να μου χαλάσει πρώτα αυτή και μετά θα βάλω άλλη.


Τώρα μου μένει η αγορά πελλετ για τον χειμώνα...
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.167 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ