Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138686 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
και εμενα ο κυκλοφωριτης ετσι δουλευει και με χρονο οσο χρειαστει να ριξει τα νερα κατω απο 45C να μπει οff.ετσι πρεπει να κανει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138725 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Χροννια πολλα για την ημερα.σημερα εψαξα απο το πρωι τι φταιει.αν εχεις καλους φιλους με ηλεκτρολογικα υλικα(δεν ειναι διαφημιση υπευθυνος στο ηλεκτροραμμα Λαμιας) ανοιγουν και 28 οκτωμβριου να σε εξυπηρετησουνε και τον ευχαριστω πολυ δημοσια.τελικα εφταιγε ο θερμοστατης μια ανοιγε μια εκλεινε μονος του με αποτελεσμα να μην ειναι η ξηρη επαφη στην σωστη μεταγωγη και να μπερδευεται ο λεβητας στο σβυσιμο διοτι ο θερμοστατης ειχε ξαναπαρει.ψευδης εντολη .πηρα παλι ιδιο θερμοστατη BS-804 OLYMPIA ELECTRONICS και σε περιπτωση που το ξανακανει να μπορω να τον επιστρεψω.επισεις αλλαξα και ολο το καλωδιο απο το θερμοστατη εως το μηχανημα με καινουργιο θωρακισμενο.ολα οκ προς το παρον!!!!!!!!!!!! ΚΑΤΙ SOS:στο κρυφο μενου SETTINGS TECHIC υπομενου SETTINGS GENERAL παραμετρος Μ-9-4-07 =02' ειναι η χρονικη καθυστεριση με βαση την οποια θα σταματησει να λειτουργει η συσκευη η θα μπει σε κατασταση αναμονης.για κοιταξτε το

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138737 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Είσαι τυχερός που ξέρεις ηλεκτρολογικά , αλίμονο σε εμάς.
Να σε φτιάξω λίγο.Άλλαξα πριν ένα μήνα και την αντίσταση σε κεραμική και βλέπω από την αρχή που ξεκινάει να πυρώνει και να λάμπει.Τώρα από οικονομία δεν ξέρω ,πάντως μετά την πρώτη έναρξη του κοχλία θέλει περίπου 17-20 λεπτά γιά να μπει στην διαδικασία Καν.Λειτουργίας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138740 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
καλησπερα μιχαλη .σαν χρονος ειναι ο ιδιος για να μπει σε work τοσο κανει και εμενα.πιστευω οτι αν ειναι 250-300 watt που φορανε για να αναψει ειναι πλεον θεμα διαρκειας ζωης.παντως 3η σεζον φετος και ολα καλα.η μαμισια επειδη πηρα μια απο την εταιρια για ενα φιλο για μια πατεντα πελλετ ιδιοκατασκευη εκανε με φπα 25 ευρω-300watt.αυτη που πηρες ποσα watt και ποσο κανει?ειχες θεμα και την αλαξες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138748 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ειναι 300 watt έκανε 50€ κομπλέ. Την ζαχαρωνε ο Δήμος και με έπεισε.Την πρώτη την έχω καβάτζα γιά παν ενδεχόμενο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138836 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπέρα παιδιά...
Σήμερα ο Λεβητας μου έβγαλε το πρώτο του πρόβλημα. Ενώ είχε Πελλετ μέσα το σιλο μου έβγαλε σήμα no pellet. Άδειασα το Πελλετ το ξαναεριξα μέσα και όλα καλά.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έγινε...

Κώστα ο θερμοστατης που έχεις αναβοσβήνει στον μισό βαθμό ´η στον 1;

Και Μιχάλη την έβαλες μόνος σου την αντίσταση; Απο εβδομάδα σκέφτομαι να πάρω και εγώ στην τιμή των 50€.

Αναβιβάζω φωτό απο τα Πελλετ που πήρα φέτος. Τιμή 220€ ο τόνος.
Ειναι πολύ καλά.


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.169 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ