Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141755 από panava
Απαντήθηκε από panava στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλημέρα Μιχάλη, μου το έκανε προχτές και έγραφε no pellet τη στιγμή που ήταν γεμάτο το δοχείο καύσης. Δοκίμασα πάλι και δεν πήρε ενώ η αντίσταση ήταν κατακόκκινη. Ήθελε καθάρισμα το δοχείο κάτω από το δοχείο καύσης. Μόλις το καθάρισα πήρε κανονικά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141762 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπερα και απο εμενα... δεν ειχα ποτε θεμα στην αρχη να παρει φωτια...
Αν και ειχα θεμα σε λειτουργεια να κολλησει το πελλετ και να μην ριχνει...


Κωστα εμενα η διαφορα θερμοκρασιας νερων ειναι 10-7.5 βαθμους...

πχ. 52.5 επιστροφη 60 εισαγωγη(θερμοκρασια που το εχω τον λεβητα 62)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141766 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Τέλος πάντων ,πάντα την επόμενη ημέρα καθαρισμού του δοχείου,αν και το έχω τοποθετήσει σωστά μέσα στην τρύπα της αντίστασης ,όταν πάω να το καθαρίσω την επομένη , το βρίσκω κανα δυό πόντους έξω από την αντίσταση .
Που σημαίνει ότι ο αέρας του ανεμιστήρα στην εκκίνηση και στο τελείωμα του κύκλου είναι τόσο δυνατός που το σπρώχνει και βγαίνει από την αντίσταση ...
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by PAPADAKIS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141810 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ στην παρεα .εχω ζημια 2 μερες με το λεβητα και ειμαι σε συνενοηση με την εταιρια.βρηκα νερα στο τασακι που σημαινει καποιος πορος σε τουμπο χανει που αυτο αυριο θα γινει σκισμη και θα τρεχει νερο.απο οτι μιλησα με την εταιρια δεν γινεται να επισκευαστει εδω πρεπει το καζανι να σταλει στο εργοστασιο και δεν εχουν τεχνικο καποιον στη ΛΑΜΙΑ.τελικα θα μου στειλουν καζανι και θα το αλλαξω μαζι με τον υδραυλικο και ολα τα εξοδα δικα τους (γερανος διοτι 5 μετρα υψος και καζανι 200-250 κιλα- εξοδα υδραυλικου-μεταφορικη).Μου ειπαν οτι στα 6000 κομματια που εχουν πουλησει στα 3-4 χρονια ειναι ο 5-6 που εχει γινει αυτο.ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!!!!παντως το κρυο ξεκινησε και ανοιξα δουλειες κολογαμ.....μενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα χω παρει!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141852 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΞΗΛΩΜΑ ΛΕΒΗΤΑ ΜΕ ΧΑΣΙΜΟ ΝΕΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΜΠΑ.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ PROGGETTO PELLET ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΙΜ.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΖΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ (ΓΕΡΑΝΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΩ) Η ΕΤΑΙΡΙΑ.ΤΟ ΕΛΥΣΑ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΔΕΣΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΛΙΓΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.














Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141853 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Κώστα τι να πω! Ελπίζω η ταλαιπωρία σου να μην διαρκέσει πολυ και γρήγορα να επισκευαστεί.

Με τι ζεστενεις τώρα την οικογένεια;

Και ενα μπράβο στον κύριο Αβραμογλου και εγώ οπότε τους χρειάστηκα ήταν εξυπηρεστατοι! Αυτά ειναι τα καλά με τους Λεβητες απο τον τόπο μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.237 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ