Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141854 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ετοίμασε τους καλό μεζέ και παγωμένο τσίπουρο.
Όσο γιά τον λέβητα σου τελικά ειναι θηρίο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141863 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ευτυχως που εχω παραλληλα το λεβητα πετρελαιου ειχε 70-80 λιτρα και εβαλα και συμπληρωμα φρεσκο και εχει γυρω στα 200 λιτρα μεχρι να το φτιαξω.απο οτι μου ειπανε αυριο θα το στειλουνε το σαββατο θα το παραλαβω απο τη μεταφορικη και μαλλον εως το βραδυ θα τον τοποθετησω.ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ!!!!!!!! :P :P :P :P :P ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΙΩ!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΟΝΤΕΣ!!!!!!!!!!
:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: !!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141866 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΜΙΧΑΛΗ σε ποιον να ετοιμασω μεζε στον εαυτο μου? αφου εγω τον φτιαχνω δεν εχουν τεχνικο για ΛΑΜΙΑ και επειδη ξερουν με ποιον εχουν να κανουν γι αυτο μου αφησαν το ελευθερο.και τελικα καλο μου κανει βλεπεις













και αλλα πραματα!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142076 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ο λεβητας ηρθε σημερα.γερανος μεταφορικη ανεβασμα κατεβασμα ΧΑΜΟΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil: :evil: :evil: .εγινε η συνδεση στα υδραυλικα εριξα ενα καλο καθαρισμα στο λεβητα.εδεσα καζανι με κοχλια σιλο.τα ηλεκτρολογικα-ηλεκτρονικα αυριο δεν αντεχω αλλη κουραση!ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΠΕΞΑ ΣΗΜΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:














Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142078 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ο λεβητας ηρθε σημερα.γερανος μεταφορικη ανεβασμα κατεβασμα ΧΑΜΟΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil: :evil: :evil: .εγινε η συνδεση στα υδραυλικα εριξα ενα καλο καθαρισμα στο λεβητα.εδεσα καζανι με κοχλια σιλο.τα ηλεκτρολογικα-ηλεκτρονικα αυριο δεν αντεχω αλλη κουραση!ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΠΕΞΑ ΣΗΜΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142121 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σημερα τελειωσε το δεσιμο του λεβητα μπηκανε τα αισθητηρια και ολα τα ηλεκτρολογικα.ΕΡΙΞΑ Α Γ Ι Α Σ Μ Ο ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ και Λ Ι Β Α Ν Ι :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: τον ξεκινησα ολα καλα .η μονη αλλαγη απο πριν ειναι το εξης εβαλα τον κυκλοφωριτη στην επιστροφη δηλαδη να στελνει προς το λεβητα(τα επιστρεφομενα κρυα)ενω τον ειχα στην εισαγωγη προς τα σωματα(ρουφαγε απο τον λεβητα).τον εβαλα τα νερα 65C ο κυκλοφωριτης να ανοιγει στους 45C σκαλα 2 και το μηχανημα να ξεκιναει απο το θερμοστατη οπως πριν













και οχι stay-by.σκεφτομαι να τον βαλω τις επομενες μερες stay-by να δουλευει αλλα δεν ξερω απο καταναλωση τι θα τρωει!!!!!!!!!!!θελει ελενχω!!μερικες φωτο :silly: :blink: :silly: :blink: :silly: :blink: :silly: :blink: :P :P :P :P :P :) :) :) :) :) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.217 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ