Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149752 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Αν μπορει να μου πει και ο φιλος ο Κωστας Πηχας για ποσα δευτερολεπτα γινεται η αρχικη φορτωση πελλετ γιατι εχουμε το ιδιο δοχειο καυσης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149753 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
KOSMA απο το εργοστασιο ηταν 135 ριχνει προφορτωση και 100 περιμενει για να ξαναριξει,επειδη ειναι σχετικο αυτο εγω με πελλετ αλφαγουντ η καρυπιδης ειχα κατεβασει απο 135 σε 120 διοτι το εκανε υπερπληρες και δεν χρειαζοταν παραπανω να γεμισει το κουπακι και το 100(χρονος αναμονης κοχλια) σε 90.βεβαια δεν εχουμε το ιδιο κοντρολερ εχω μικρονοβα ενω εσυ τιεμμε θα σου εστελνα τις ρυθμισεις μου αλλα δεν θα σου ταιριασουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149756 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Οκ σ'ευχαριστω , ειμαστε κοντα στα νουμερα γιατι εγω εχω χρονο αρχικης φορτωσης πελλετ τα 115¨

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149761 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Φιλε PAPADAKIS μπορω να πω οτι οι ρυθμίσεις που μου εστειλες ειναι σχεδον στο 98% ιδιες με τις δικες μου καθως τα ειδα ολα με την σειρα. Μειωσα τον ανεμιστηρα θερμανσης για το Ρ6 στο 70 απο εκει που ηταν στο 78 αλλα παλι καπνιζε.
Εχω την υποψια οτι λογω μεγαλυτερου θαλαμου καυσης ισως τελικα πρεπει να ανεβασω παραπανω και οχι να κατεβασω
Εις αυριο οι νεες δοκιμες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149763 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Κοσμά αν κατεβάσεις η ανεβάσεις στην ισχύ που το δουλεύεις το βεντιλατερ καυσαερίων από 200 έως 500 στροφές τι θα κάνει? το έχεις δοκιμάσει?επεισης είπες ότι κάτι ακούς στο μοτέρ καυσαερίων το τσέκαρες?με τον ΑΝΤΩΝΗ έκανες ότι σου είπε και τι να αλλάξεις?τι λέει ότι μπορεί να σου φταίει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149765 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Κωστα δεν μπορω να υπολογισω στροφες καθως ειναι σε volt.O Αντωνης μου ειπε οτι ο ανεμιστηρας καυσαεριων 2 καλο ειναι να καθαριζεται μια φορα τον χρονο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.184 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ