Primus 45

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142104 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

Μέρος του μηνύματος είναι κρυμμένο για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να το δείτε.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καλογιάννης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142227 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Primus 45
Εψαξα σε πάνω απο 10 μεγάλα μαγαζιά ηλεκτρολογικου εξοπλισμού στην Αθήνα και δεν το έχει κανένα. Αλλοι μου έλεγαν για 10Α, αλλοι για 16Α, αλλα με ποιο πολλά pin, που θα έπρεπε να τα κοψω εγώ.Και αφού δεν βρήκα λύση, πήρα στο εργοστάσιο της Mavil και θα μου τα στείλουν απο εκεί.Πολύ εξυπηρετικοί οι εργαζομενοι στην εταιρεία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142246 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45
Μάλλον δεν έψαξες στα κατάλληλα 1 , &2 Αυτα τα 2 καταστηματα τα βρηκα μεσω google. ΔΕΝ μας ειπες ομως τι σου απάντησε η ιδια η εταιρια για αυτο που συνεβει στον λεβητα σου :huh:


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142257 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Primus 45
Το ειδα και αυτο.Αλλα ο emimikos ειναι στην Λιβαδειά.
Ξεχασα να σας πω οτι η διαγνωση των τεχνικων της Mavil ειναι ιδια με την δική σας.Δηλαδή το ρελε αυτό ειναι υπεύθυνο για την βλαβη αυτή.Μου ειπαν μαλιστα οτι πρεπει να τον αλλαζουμε προληπτικά κάθε 2-3 χρόνια. Είναι πολύ ευκολη η αλλαγη όπως περιγράφετε ποιο πάνω, απλώς θέλει προσοχή με το ρεύμα.Να το κλεισετε απο τον Γενικο πριν το κανετε αυτο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142266 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45
Electron σε ευχαριστώ πολύ για τη φωτό και τις οδηγίες, καθώς και για τις παραθέσεις για αγορά ρελέ. Σε αυτές τις φωτο που σήκωσες φαίνεται και αυτή η ασφάλεια που κατα καιρούς καίγεται και πρέπει να αλλάζει; Ξέρουμε χαρακτηριστικά της για να αγοράσω κανα δυο να υπάρχουν ή μιλάμε πάλι για αυτό το ίδιο ρελέ;

Την καλημέρα μου σε όλους.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142299 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Primus 45

george cc έγραψε: Το ειδα και αυτο.Αλλα ο emimikos ειναι στην Λιβαδειά.
Ξεχασα να σας πω οτι η διαγνωση των τεχνικων της Mavil ειναι ιδια με την δική σας.Δηλαδή το ρελε αυτό ειναι υπεύθυνο για την βλαβη αυτή.Μου ειπαν μαλιστα οτι πρεπει να τον αλλαζουμε προληπτικά κάθε 2-3 χρόνια. Είναι πολύ ευκολη η αλλαγη όπως περιγράφετε ποιο πάνω, απλώς θέλει προσοχή με το ρεύμα.Να το κλεισετε απο τον Γενικο πριν το κανετε αυτο.


Δηλαδη θα κοιμαμαι και θα σκεφτομαι μην κολλησει τα @αμημενο το ρελε?Που αναφερεται στο εγχειριδιο κυριοι της ΜΑΒΙΛ οτι πρεπει να το αλλαζουμε προληπτικα?Θα πρεπει πρωτα να καουν 2-3 λεβητες για να το μαθουμε?Εκτος απ το ρελε τιαλλο πρεπει να αλλαξουμε προληπτικα?Αι σιχτιρ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.219 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ