Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #32696 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Primus 45
@ Sp4wn

Εννοεί ελληνικούς λέβητες που ελλείψει πιστοποίησης δηλώνουν ότι kW γουστάρουν, για εντυπωσιασμό του πελάτη. Βαφτίζουν πχ έναν 20άρη σαν 30άρη ή και παραπάνω, οπότε αν πάρεις τέτοιον για 300τμ, δεν θα τα βγάλει πέρα.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #32697 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Primus 45

Asteris έγραψε:
Εννοεί ελληνικούς λέβητες που ελλείψει πιστοποίησης δηλώνουν ότι kW γουστάρουν, για εντυπωσιασμό του πελάτη. Βαφτίζουν πχ έναν 20άρη σαν 30άρη ή και παραπάνω, οπότε αν πάρεις τέτοιον για 300τμ, δεν θα τα βγάλει πέρα.


Υποτιτλους με μεταφραση χρειαζομαστε πια !! Οχι δεν ειναι κλεμμενος ουτε υπο αυτη την εννοια ο λεβητας . Τωρα για το Mavil να πω οτι δεν τον εχω σε μεγαλη υποληψη ουτως η αλλως . Τα 40ΚW η εταιρεια δινει οτι μπορει να καλυψουν 130 τμ . Αυτο θα πει εμπιστοσυνη στο μηχανημα τους !! Οποιον απο τους εμπορους και να ρωτησεις θα σου πει , παιζει και να μη σε καλυψει ή ενα μεγαλοπρεπες ΔΕΝ ΞΕΡΩ !! Βεβαια πολλοι ανθρωποι εδω λογω budget τον προτιμουν και ειναι επιλογη τους και φυσικα ειναι δεκτη . Asteris πες και συ τη γνωμη σου για τον μηχανολογο γιατι νομιζω αρχικα μαζι ειχαμε αυτη την συζητηση πριν κανα μηνα και μου λεγες τα ιδια !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #32698 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Primus 45
Είπαμε, αν δεν έχεις ιδέα τι απώλειες έχει το σπίτι του, ο μηχανολόγος είναι μονόδρομος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33603 από bavel
Απαντήθηκε από bavel στο θέμα Απ: Primus 45
φίλε Παπάς τον συνδεσες τον primus 34& τι Καύσιμο σκέφτεσαι να χρησιμοποιήσεις;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33609 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Primus 45

Sp4wN έγραψε: Υποτιτλους με μεταφραση χρειαζομαστε πια !! Οχι δεν ειναι κλεμμενος ουτε υπο αυτη την εννοια ο λεβητας . Τωρα για το Mavil να πω οτι δεν τον εχω σε μεγαλη υποληψη ουτως η αλλως . Τα 40ΚW η εταιρεια δινει οτι μπορει να καλυψουν 130 τμ . Αυτο θα πει εμπιστοσυνη στο μηχανημα τους !! Οποιον απο τους εμπορους και να ρωτησεις θα σου πει , παιζει και να μη σε καλυψει ή ενα μεγαλοπρεπες ΔΕΝ ΞΕΡΩ !! Βεβαια πολλοι ανθρωποι εδω λογω budget τον προτιμουν και ειναι επιλογη τους και φυσικα ειναι δεκτη . Asteris πες και συ τη γνωμη σου για τον μηχανολογο γιατι νομιζω αρχικα μαζι ειχαμε αυτη την συζητηση πριν κανα μηνα και μου λεγες τα ιδια !!


Eχμ, αυτο με τα 130 τετραγωνικα που το ειδες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33681 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Απ: Primus 45

Grecu_ έγραψε:

Sp4wN έγραψε: Υποτιτλους με μεταφραση χρειαζομαστε πια !! Οχι δεν ειναι κλεμμενος ουτε υπο αυτη την εννοια ο λεβητας . Τωρα για το Mavil να πω οτι δεν τον εχω σε μεγαλη υποληψη ουτως η αλλως . Τα 40ΚW η εταιρεια δινει οτι μπορει να καλυψουν 130 τμ . Αυτο θα πει εμπιστοσυνη στο μηχανημα τους !! Οποιον απο τους εμπορους και να ρωτησεις θα σου πει , παιζει και να μη σε καλυψει ή ενα μεγαλοπρεπες ΔΕΝ ΞΕΡΩ !! Βεβαια πολλοι ανθρωποι εδω λογω budget τον προτιμουν και ειναι επιλογη τους και φυσικα ειναι δεκτη . Asteris πες και συ τη γνωμη σου για τον μηχανολογο γιατι νομιζω αρχικα μαζι ειχαμε αυτη την συζητηση πριν κανα μηνα και μου λεγες τα ιδια !!


Eχμ, αυτο με τα 130 τετραγωνικα που το ειδες?


Η MAVIL τον PRIMUS 34 τον θεωρουσε καταλληλο μεχρι 130 τετραγωνικα.Τωρα που εψαξα δεν το αναφερουν πλεον πουθενα στην σελιδα τους.Μπορει ομως να το δεις σε αλλες ιστοσελιδες.Επισης κατι αλλο που το εχω ξαναγραψει εδω ειναι οτι για τα ηλεκτρονικα δινουν μονο 1 χρονο εγγυηση τη στιγμη που τουρκοι, βουλγαροι,σκοπιανοι κ.λ.π. δινουν 2 χρονια.
Σχετικα με την αποδοση θα τα ξαναπουμε.Τον περιμενω μες τη βδομαδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.235 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ