Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33682 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Primus 45
Εχει καμποσους μηνες που ειδα το site αλλα αναφορα σε τετραγωνικα δεν ειδα ποτε (καθως ειναι τρομερα ακυρη ως πληροφορια).
Εχω την εντυπωση οτι τα 2 χρονια εγγυησης ειναι υποχρεωτικα για ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα στην Ε.Ε. Τωρα το πως καταφερνουν οι ελληνες κατασκευαστες και τα κανουν ενα, θα σε γελασω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33696 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Απ: Primus 45

Grecu_ έγραψε: Εχει καμποσους μηνες που ειδα το site αλλα αναφορα σε τετραγωνικα δεν ειδα ποτε (καθως ειναι τρομερα ακυρη ως πληροφορια).
Εχω την εντυπωση οτι τα 2 χρονια εγγυησης ειναι υποχρεωτικα για ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα στην Ε.Ε. Τωρα το πως καταφερνουν οι ελληνες κατασκευαστες και τα κανουν ενα, θα σε γελασω


Την ιδια απορια εχω κι εγω.Τους το ειπα μαλιστα σε επικοινωνια που ειχαμε και μου ειπαν οτι 1 χρονο δινουν εγγυηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33754 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Primus 45

Grecu_ έγραψε: Εχει καμποσους μηνες που ειδα το site αλλα αναφορα σε τετραγωνικα δεν ειδα ποτε (καθως ειναι τρομερα ακυρη ως πληροφορια).


Λογικα θα το εβγαλα απο το μυαλο μου τοτε !!


karaisaridis.gr/mavil?product_id=269

www.tsiftis.gr/biomaza.html

Που να ακουσετε την ιστορια για τοτε που σκοτωσα μια αρκουδα 5 μετρα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sakic

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33765 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Primus 45
Μην μου αρπαζεσαι και δες οτι μου εδωσες στοιχεια απο 2 site παντοπωλειων που εχουν και τις 34k και τις 40k kcal για 100-130 τετραγωνικα και τις 20k kcal για 100 τετραγωνικα...
Αν δεις το site της Μαβιλ δεν θα δεις πουθενα τετοια πληροφορια.

Ετσι, εχουμε και το παραδειγμα της thalia που με 20kW ζεσταινει 500 τετραγωνικα...

Τωρα πες για την αρκουδα :woohoo:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Grecu_.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33771 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Primus 45

Grecu_ έγραψε: Μην μου αρπαζεσαι και δες οτι μου εδωσες στοιχεια απο 2 site παντοπωλειων που εχουν και τις 34 και τις 40 kcal για 100-130 τετραγωνικα.
Αν δεις το site της Μαβιλ δεν θα δεις πουθενα τετοια πληροφορια.

Ετσι, εχουμε και το παραδειγμα της thalia που με 20kW ζεσταινει 500 τετραγωνικα...

Τωρα πες για την αρκουδα :woohoo:


Σιγα να μην πιασω και αυτον που τους σχεδιασε να τον ρωτησω προσωπικα να σου φυγει η απορια :P
Εγω εγραψα τι εχω δει σε sites και εννοειται δεν το πολυπιστευω και τι μου ειχαν πει οι εμποροι στο Βολο που εννοειται ειναι πληρως αναξιοπιστοι και λενε παπατζιλικια !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33778 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Primus 45
Και μονο ο συσχετισμος ισχυς/τετραγωνικα ειναι εντελως αναξιοπιστος, γιατι η επαρκεια ισχυος εξαρταται απο παρα πολλους παραγοντες (πρωτος και απλουστερος, το υψος!)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.297 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ