Σκυλί για φύλαξη

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103054 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Σκυλί για φύλαξη

DOOM_NX έγραψε:

lefteris έγραψε: www.videoman.gr/46387 :lol: :lol: :lol:

Έλιωσα στο γέλιο μιλάμε! :lol: :lol: :lol: :lol: :silly:

Ωραια Γυμναστικη


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103057 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Σκυλί για φύλαξη

kinigos έγραψε: Φίλε μου αν μαλώνουν για τον λόγο που αναφέρεις, τότε το φταίξιμο είναι καθαρά δικό σου. Οι (σφαλιάρες), δεν νομίζω να το εννοείς, πρέπει να πέφτουν πριν τα χάδια. Δηλαδή να προσπαθήσεις να δημιουργήσεις ιεραρχία.


γενικα αρπαζονται και οταν δεν ειμαι μπροστα τους και τρεχω να τα χωρισω. Απο μικρα που τα εχω, απο την αρχη περισσοτερα χαδια και φροντιδα εχει η λυκαινα η οποια ειναι και ο αρχηγος. Τα αλλα σκυλια που εχω, μονο που τα κοιταζω η λυκαινα αγριευει!! Πως να δημιουργησω ιεραρχια??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103058 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
Γιατι ρε παιδια δεν τα πατε σε ενα εκπαιδευτη σκυλων μπας και
βγαλτε ακρη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103087 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
Εγω που εχω μαλινουα , επρεπε να παω είδη ! Εδω δεν αφήνω ουτε το μικρο μου κοριτσακι στην αυλη χωρις να το δέσω ! Φοβαμε υπερβολικά , αλλα με εχει δαγκωσει πολλες φορες (οχι ιδιαιτερα πραγματα ) μετα τον ξαπλωνα κατω και καθομαι απο πανω του για 5 λεπτα μεχρι να ηρεμήσω ( μην τον αποτελειώσω) .
Που λες φιλος , μονο για τα βασικα , θες 500 Ευρω ! Ασε καλαζαρ εμβολια και ενα σωρο αλλα που μου φευγει χωρια το φαι , κανενα 200αρι χαλαρα !

καλα το δικο μου ακουει στα βασικα , κατσε , ελα ,διπλα , περιμενε εδω , ξαπλωσε εδω ,τραβα πιες νερο , σηκω, ξαπλωσε , κατω στην αυλη , σπιτι , τραβα φερε μπαλακι , μπαντελονι , πηδα , παρτον , αστον. τον κανω και το κολπο με το φαι και το δαγκωμα (μεχρι μασε τις κοτες τον εχω βαλει να κανει ) . Γενικα οτι μπορουμε , αλλα επειδη δεν ειμαστε ειδικοι τα χανουμε ωρες ωρες τα χανει και ο σκυλος και γινετε το ελα να δεις !

Αυτα για σκυλια αλεπουδες φεραρι , οχι για σκυλακια καναπε, η΄χαζοχαρουμενα !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158286 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
Οι τωρινοί καυκασιοι φύλακες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ