Μηχανοκίνητος αθλητισμός

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133299 από STAF
Απαντήθηκε από STAF στο θέμα Μηχανοκίνητος αθλητισμός
Απογοητευμένος με τον ήχο που κάνουν μετά τις αλλαγές στους κινητήρες ο Έκλεστοουν

Το ενδεχόμενο να καταφέρουν να... αλλάξουν τον ήχο των μονοθεσίων ενόψει της συνέχειας του πρωταθλήματος της Formula 1 σκέφτεται ο Μπέρνι Έκλεστοουν.

Ο υπεύθυνος των εμπορικών δικαιωμάτων της κορωνίδας του μηχανοκίνητου αθλητισμού τόνισε πως είναι… τρομοκρατημένος με τον… ήχο που παράγουν τα μονοθέσια μετά τις αλλαγές των κινητήρων.

«Δεν είμαι τρομοκρατημένος από τον ήχο, είμαι τρομοκρατημένος από την έλλειψη του. Ο Ρον Γουόλκερ (υπεύθυνος του γκραν πρι της Αυστραλίας) έχει δίκιο όσον αφορά το συμβόλαιο. Στεναχωριέμαι που αποδεικνύεται ότι έχω δίκιο όταν είχα πει ότι αυτά τα μονοθέσια δεν έχουν ήχο αγωνιστικού.

Έχω μιλήσει με τον Ζαν και είπαμε μήπως μπορέσουμε να βρούμε κάποιο τρόπο να κάνουμε τα μονοθέσια να ακούγονται σαν αγωνιστικά. Δεν ξέρω αν αυτό είναι εφικτό, αλλά θα το ερευνήσουμε. Θα δούμε πως θα πάνε οι πρώτοι αγώνες και μετά βλέπουμε. Δεν μπορούμε να περιμένουμε όλη τη σεζόν, τότε θα είναι αργά», ήταν τα λόγια του ισχυρού άνδρα της κορωνίδας του μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Πηγή: sport-fm.gr

Γιώργος

Μόνο αν στούς νεότερους μάθεις τα μυστικά σου
μεγάλη θα'ναι η προκοπή και η χαρά δικιά σου!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133310 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Μηχανοκίνητος αθλητισμός
Xεστηκε ο Μπερνι για τον ηχο!Λες και περιμενε τον πρωτο αγωνα για ν ακουσει τον ηχο!Απλως καταλαβε οτι θα γινει χοντρη ζημια στον τραπεζικο του λογαριασμο απο την μεγαλη μειωση του ενδιαφεροντος και θορυβηθηκε! ;)
Ο πορνογερος ειναι ισως ο τελευταιος που δικαιουται να μιλαει για το καλο του σπορ.
Αυτος εκανε την F1 το τσιρκο που εγινε! :angry:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by stergiosbik.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133342 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Μηχανοκίνητος αθλητισμός


:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133346 από STAF
Απαντήθηκε από STAF στο θέμα Μηχανοκίνητος αθλητισμός
Δειτε απο το 01:15 και μετα :silly:



Γιώργος

Μόνο αν στούς νεότερους μάθεις τα μυστικά σου
μεγάλη θα'ναι η προκοπή και η χαρά δικιά σου!!!
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by STAF.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133350 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Μηχανοκίνητος αθλητισμός
Βρε παιδιά γιατί χολοσκάτε άδικα... το έχουν δουλέψει το θέμα και έχουν 2 επιλογές:

No1:
:lol:

No2:
:P

Ψηφίζω την 2η χωρις δευτερη σκέψη.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133351 από STAF
Απαντήθηκε από STAF στο θέμα Re:Μηχανοκίνητος αθλητισμός
Σκέφτεται το «αντίο» ο Έκλεστοουν
Τέλος εποχής για τον ισχυρό άνδρα της F1
Καταχώρηση: 19/03 18:21

Σε τέλος εποχής φαίνεται πως οδεύει η Formula 1. Ο Μπέρνι Έκλεστοουν δήλωσε πως σκέφτεται σοβαρά το ενδεχόμενο αποχώρησης από την κορωνίδα του μηχανοκίνητου αθλητισμού μετά από 40 χρόνια!

«Σύντομα θα γίνω 84 ετών και θα πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι αν θέλω να συνεχίσω να κάνω αυτό που κάνω εδώ και δεν ξέρω κι εγώ για πόσα χρόνια. Πρέπει να το σκεφτώ σοβαρά», δήλωσε στη Mirror.

Παράλληλα ξεκαθάρισε πως η σκέψη του δεν έχει σχέση με τη δικαστική του περιπέτεια στη Γερμανία (με κατηγορία για δωροδοκία). «Όχι, δεν είναι γι’ αυτό, αλλά γιατί βλέπω πώς ο κόσμος λειτουργεί σε αυτούς τους χώρους πλέον σε σχέση με το παρελθόν. Πλέον έχουμε να λογοδοτήσουμε σε τόσο κόσμο και δεν συμφωνώ με αυτό. Οδεύουμε σε μία κατάσταση που απαλλασσόμαστε από τους ανθρώπους που σκέφτονται πέρα από τα τετριμμένα. Το θέμα είναι να ξέρεις πότε θα πρέπει να κρεμάσεις στα γάντια σου για να μην μπαίνεις στο ρινγκ και κρύβεσαι».

Πηγή: sport-fm.gr

Samsung Grand Duos με Tapatalk

Γιώργος

Μόνο αν στούς νεότερους μάθεις τα μυστικά σου
μεγάλη θα'ναι η προκοπή και η χαρά δικιά σου!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lefteris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ