Πωλείται υδραυλική ξυλόσομπα Prity 24kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98985 από pascoual
Αγορασμενη Νοεμβριο 2012 ...δινεται κομπλε ολα μαζι στα 800 ευρω!!δηλαδη στην τιμη που αγοραστηκε μονο η σομπα :woohoo: ...πιο αναλυτικα:
1)σομπα prity wd w24
2)μπουρια διπλα μονωμενα 5 μετρα + 2 γωνιες μονωμενες + μια θυριδα επισκεψης επισης μονωμενη + 2 πτησομενα -τηλεσκοπικα μισου μετρου + 3 μετρα αμονωτη inox + 1 γωνια απλη inox
3) 40 μετρα σωληνα μαυρη για την συνδεση της σομπας στα κολεκτερ...μαζι με γωνιες κωνικα ρακορ τα παντα!!
4) μονωση 20 μετρων για τις σωληνες
5) δοχειο διαστολης 12 λιτρων
6)κυκλοφορητης willo 25/6
7) τριοδη βαλβιδα της esbe 50 βαθμων
8) βαλβιδα ασφαλειας διπλη ..(θερμικη πιεσεως)
9) βαλβιδα ασφαλειας 3 μπαρ
10) θερμοσταης με κιαθιο
11) εξαεριστικο
12) ups για συνδεση με τον κυκλοφορητη σε περιπτωση διακοπης ρευματος να μην σταματησει!!
13) αυτοσχεδιος δικος μου μηχανισμος για υπερθερμανση...σε περιπτωση που η σομπα για καποιο λογο ανεβασει θερμοκρασια πανω απο 90 βαθμους χτυπαει σηρηνα!!


Φυσικα οδηγιες εγκαταστασης λειτουργιας κτλπ!!
Η σομπα λειτουργει απροβληματιστα ακομη ειναι συνδεδεμενη στο κυκλωμα κανονικα για οποιονδηποτε θελει να την δει να λειτουργει....απλα λογω μεγαλης ηλικιας των γωνιων μου δεν μπορω να τους εχω με το ξυλο και μου δοθηκε η ευκαιρια να τους βαλω αεριο και γι αυτο δεν με απασχολει που την δινω σε αυτη την τιμη....
Λαρισα , Πασχαλης Τηλ: 6945870573 (wu)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98986 από pascoual
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98995 από χρηστος8
Η σομπα λεβητας prity wdw 24 kw, εχει 500 ευρω καινουργια...αν ψαχτει καποιος περισσοτερο την βρισκει και 450 ευρω με ευκολια.
www.netstoves.gr/?wpsc-product=prity-wdw24.
Τωρα τα υλικα που συνδεθηκε, με προχειρη εκτιμηση (δεν ξερω λεπτομερειες) στοιχιζουν γυρω στα 500 ευρω.
Αν ολα τα παραπανω καινουργια αγοραζονται με 1000 ευρω...τα 800 και μεταχειρισμενα, δεν τα βρισκω και πολυ ευκαιρια B)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by χρηστος8.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99006 από love.bacardi
καλησπέρα μην είσαι τόσο καχύποπτος!!! καλά κάνει ο άνθρωπος εδώ σου λέει οτι ειναι σε λειτουργιά για να πας να την δεις κιόλας και να μην μπλεξεις με κανέναν ξερολλα υδραυλικό και σε πουλάει παπατζες και τρέχα να την συνδέσεις με το χέρι στην καρδιά μήπως και δεν την βαλει σωστα εγω τον χαιρομαι και μακαρι να την επαιρνα εγω. και παλι μπραωο ειναι καλη η τιμη το πολυ να την εριχνε κανα 100σταριο οχι πιο κατω ετοιμη ειναι κομπλε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99015 από pascoual
Καταρχας να ζητησω συγγνωμη επειδη ειχα στο μυαλο μου την τιμη που την αγορασα και δεν κοιταξα ποσο εχει αυτη την στιγμη...δεν πιστευα πως θα ειχε πεσει τοσο....δευτερον τα μονωμενα μπουρια εχουνε 45 ευρο το μετρο ειναι της εταιριας "αγωγος" (δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα να τα διευκρινησω) η τριοδη κανει 100 !! και ολα μαζι πιστεψε εχω ολα τα τιμολογια και μπορω να αποδειξω πως κοστιζουνε πολυ παραπανω! τεσπα .... επειδη ειδα πως η σομπα εχει πεσει τοσο πολυ και επειδη ειναι δυσκολες οι εποχες θα αλλαξω την τιμη και θα την παω στα 600 ευρω!! και συγγνωμη και παλι για αυτη μου την παραλειψη....δεν ητανε σκποπιμη!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa, χρηστος8, STAF, vag990

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141453 από nexys
Απαντήθηκε από nexys στο θέμα Πωλείται υδραυλική ξυλόσομπα Prity 24kW
ενδιαφερομαι για την ξυλοσομπα.την εχεις ακομα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.131 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ