Πωλειται λεβητας πελλετ opop black star 30kw

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147371 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πωλειται λεβητας πελλετ opop black star 30kw

χρηστος8 έγραψε:

jnet έγραψε: 2317+ΦΠΑ με 18 ατοκες. Μηπως θα επρεπε να κανουν κατι καλύτερο?




Φανταζομαι πριν 2 χρόνια θα τον πηραν κανα χιλιάρικο πιο ακριβό αλλά με την σημερινη τιμη πρεπει να το υπολογίζουν.
kalomirisenergy.gr/shop/levites-pellet-o...ck-star/?varid=16090



Μια χαρα τιμη ειναι τα 2 χιλιαρικα κατα την γνωμη μου...ο ανθρωπος που τον πουλαει ηθελε να τον δωσει στα 2500 ευρω ομως κατοπιν συζητησεως μαζι μου, συμφωνησε στα 2 χιλιαρικα ωστε να πουληθει αμεσα.

Παρεπιπτοντως Γιωργο οταν πουλουσες τον δικο σου (ξερεις καλα ποσο αγοραστηκε) δεν ησουν τοσο ευαισθητος στην τιμη πωλησης του...
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57622&Itemid=384

Αν κανω λαθος διορθωσε με...


Η τιμη πωλησης πρεπει να εχει σχέση με την τρεχουσα τιμη πωλησης του καινουριου προιόντος και οχι με το ποσο το αγορασε καποιος.
Αν μου το είχαν χαρήσει Χρηστο επρεπε να τον χαρίζω και εγώ? ;)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147373 από thomas
και κατα την γνωμη μου... αν ο καινουργιος τωρα εχει 2850 ειναι ακριβος 2000 ευρω και 2 χρονων,ποιος ο λόγος να τον παρει καποιος αν με 800 παραπανω περνει καινουργιο,κατω απο 2000 ευρω, κατι γινεται για εναν που ενδιαφερεται και ψαχνει τις τιμες .Απο κει και περα ελευθερη αγορα εχουμε...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147374 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πωλειται λεβητας πελλετ opop black star 30kw

thomas έγραψε: και κατα την γνωμη μου... αν ο καινουργιος τωρα εχει 2850 ειναι ακριβος 2000 ευρω και 2 χρονων,ποιος ο λόγος να τον παρει καποιος αν με 800 παραπανω περνει καινουργιο,κατω απο 2000 ευρω, κατι γινεται για εναν που ενδιαφερεται και ψαχνει τις τιμες .Απο κει και περα ελευθερη αγορα εχουμε...


Αν ήταν ιδιώτης η τιμή ισως τρωγωταν. Αν είναι να το αγοράσει επαγγελματίας και να του το τιμολογήσουν 2000 με το ΦΠΑ παλι τρώγεται. Τα λεω αυτά γιατί η εταιρεία εχει εκπέσει το ΦΠΑ και κανονικά πρεπει να πουλήσει την αναπόσβεστη αξία.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147376 από χρηστος8
Το αν μια τιμη πωλησης ειναι καλη η οχι φαινεται εκ του αποτελεσματος ;)

Οπως επισης και απο τον αγραφο κανονα της ζητησης και προσφορας...βαση αυτων των δυο...

Σε αντιθεση με καποιους αλλους λεβητες που δεν μπορουν να πουληθουν (με υποτιθεται καλη τιμη), αυτος ηδη πωληθηκε σε λιγοτερο απο 48 ωρες... σε ανθρωπο εκτος φορουμ :whistle:

Απο βδομαδα αν προλαβω θα τον τοποθετησω κιολας.

Κλειδωστε παρακαλω το θεμα...



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν by χρηστος8.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dryianni
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147378 από fotisbasm
Opop φιλε, αριστη μετά πώληση. Ειδικα που λυθηκε οριστικα το θεμα αντιστασης, ειναι τοπ μηχανηματα αλλα μερικοι δεν το καταλαβενετε ή δεν θελετε να το καταλαβετε.

Δεν ειμαι ψώνιο, απλα η αλήθεια ποναει χαχαχαχχαχαχα αντε να βγει και ο σταθης να μας τα κανει τεκενρλη
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147379 από fotisbasm
4 καθετες διαδρομες, 6 χιλ χαλυβα, controller αντε γεια ειδικα ο version 10, αναλογικη καυση, δυο αριδες ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ