Τύποι ενεργειακών εστιών, πού ταιριάζει η καθεμία

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31069 από giabritsos
επειδη ο εμπορος που την πηρα ειναι π...αρας και μαλωσα γιατι δεν ηθελε να κοψει αποδειξη,δεν μου εξηγησε τπτ για τηνλειτουργια της...αν ξερεις μπορεις να μου πεις δυο λογια?

επισης δεν εβαλα εξωτερικο αερα,ενω εχει πισω,ουτε το προαιρετικο βεντιλατερ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31073 από Asteris
Όπως δουλεύει ένα τζάκι, δεν έχει διαφορά. Το ένα ρυθμιστικό είναι η κεντρική ένταση, το δεύτερο το ανοίγεις όταν ζεσταθεί η σόμπα, τόσο όσο να έχεις μεγάλη φλόγα στο πάνω μέρος της εστίας. Άνοιξε θέμα όταν την στήσεις και γράψε εντυπώσεις, όχι εδώ μέσα, δεν ταιριάζει αυτό το τόπικ...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31075 από giabritsos
den to καταλαβα αυτο...το δεξια ειναι μονο για κανενα μισαωρο μεχρι να αναψει καλα,σωστα?μετα το κλεινω,δενξαναανοιγει αυτο
τοαριστερα ειναι ο αερας που ειναι παντα ανοιχτος εκτος αν θελουμε τριτογενη καυση οποτε και το κλεινουμε?ειμαι λιγο ασχετος...
επισης γυρναει μεσα με μοχλο η βαση που καθονται τα ξυλα,εχει τρυπες για το σταχτοδοχειο απο κατω,εκεινο κλεινει τελειως αν θελουμε,γιατι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31080 από Asteris
Γιατί τον πλήρωσες τον έμπορο, αφού δεν είναι σωστός στην συνεργασία του? Δεν τα ξέρω τα ρυθμιστικά της σόμπας, διάβασε το manual και άνοιξε ξεχωριστό θέμα όταν την πάρεις, να σου απαντήσουν όσοι έχουν αντίστοιχη σόμπα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31082 από giabritsos
γιατι ολοι εδω στην επαρχια ζητανε προκαταβολη...μετα στην εξοφληση πανω και αφου πηρε τα λεφτα αρχισε το ποιηματακι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31085 από Asteris
Καλά κάνουν και ζητάνε προκαταβολή και εγώ το ίδιο θα έκανα. Την εξόφληση την παίρνει όμως αφού τελειώσει τα πάντα, ένα λεπτό πριν φύγει, στην εξώπορτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ